ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין אובליסק ס.ה. בע"מ נגד מגנה אסט מנג'מנט בע"מ :

22 יולי 2020
לפני: סגנית הנשיאה, השופטת אריאלה גילצר – כץ
התובעים:
1. אובליסק ס.ה. בע"מ
2. מור דן

-
הנתבעים:

  1. מגנה אסט מנג'מנט בע"מ
  2. יובל חתוכה

החלטה

היום נתקבלו בתיק "בקשה דחופה לעיון חוזר ובקשה להעברת דיון בשל היעדר סמכות עניינית והשתק עילה/ פלוגתא" מטעם התובעים (להלן תכונה גם : "בקשת התובעים"). במקביל הוגשה מטעם הנתבעים בקשה "לסילוק התביעה על הסף" (להלן תכונה גם : "בקשת הנתבעים").
בשתי הבקשות נתבקש בית הדין לבטל את דיון ההוכחות הקבוע בתיק ליום 23.7.2020, מחמת היעדר סמכות עניינית ומעשה בית דין וזאת נוכח פסק הדין שניתן ביום 21.7.2020, בתיק סע"ש 54253-07-17 (תביעה שעניינה בין השאר ביטול תניית אי תחרות ופיצוי בגין כך) , בו נקבע כי לא התקיימו בין הצדדים יחסי עובד – מעסיק בתקופה הרלבנטית .
הבקשות נבדלות זו מזו בכך שבבקשת התובעים נתבקש בית הדין לעיין מחדש בהחלטתו ו להורות על העברת הדיון בתביעה דנן (תביעה למתן חשבונות) לבית משפט השלום. מנגד, בבקשת הנתבעים נתבקש בית הדין להורות על סילוק התביעה על הסף ולחייב את התובעים בהוצאות.
לאחר שעיינתי בטענות הצדדים הגעתי לכלל מסקנה כי אכן אין מקום לקיים את הדיון הקבוע בתיק ליום 23.7.2020, והוא מבוטל.
הגם שכבר בבקשת הנתבעים התייחסו הנתבעים לבקשת התובעים להעביר את הדיון בתביעה דנן לבית משפט השלום (כאמור בסעיף 13 לבקשה), הרי שנוכח בקשתם להשיב לבקשת התובעים בפירוט אני קובעת כי הנתבעים ישיבו לבקשת התובעים להעביר את הדיון לבית משפט השלום עד ליום 29.7.2020. התגובה לבקשה לא תעלה על 2 עמודים (רווח שורה וחצי, פונט 12) .
לאחר שתוגש תגובת הנתבעים (כאמור בסעיף 5 לעיל) , התובעים יהיו רשאים להגיש תשובה במסגרתה יוכלו גם להתייחס לבקשת הנתבעים לסילוק התביעה על הסף ולחיוב בהוצאות . התשובה לא תעלה על שני עמודים (רווח שורה וחצי ופונט 12) ותוגש עד ליום 5.8.2020 .
התיק יעלה לעיוני ביום 30.7.2020.

ניתנה היום, א' אב תש"פ, (22 יולי 2020), בהעדר הצדדים ותישלח אליהם.


מעורבים
תובע: אובליסק ס.ה. בע"מ
נתבע: מגנה אסט מנג'מנט בע"מ
שופט :
עורכי דין: