ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין אלכסנדר פוז'נקו נגד מדינת ישראל :

בפני כבוד ה שופטת רוני סלע

תובעים

  1. אלכסנדר פוז'נקו
  2. ליליה פוז'נקו

ע"י ב"כ עוה"ד אמנון טל ואח'

נגד

נתבעות

  1. מדינת ישראל
  2. עמיגור ניהול נכסים בע"מ

ע"י ב"כ עוה"ד מוטי אסרף

צד ג'
מיכאל זילברמן
ע"י ב"כ עוה"ד חן מור

החלטה

בהמשך להחלטתי מיום 15.6.20 ובהסכמת הצדדים, אני מורה על מינויו של המהנדס מר דן אורמן ( מרח' הגר"א 11, רחובות, טל ': 08-XXXX871), כמומחה מטעם בית המשפט בתיק זה.

המזכירות תעביר למומחה החלטתי זו, והוא מתבקש להודיע לבית המשפט תוך 10 ימים דבר הסכמתו לשמש כמומחה בתיק זה והאם קיימת מניעה מצדו לנוכח זהותם של הצדדים או מסיבה אחרת.

המומחה יקבל מב"כ הצדדים את כל כתבי הטענות על נספחיהם, לרבות חוות דעת המומחים מטעמם, יבקר בדירה בתיאום עם ב"כ הצדדים, יעבור על פרטי הליקויים הנטענים בכתב התביעה ונספחיו בלבד (להלן: "הליקויים"), ויחווה דעתו בכלל הסוגיות השנויות במחלוקת אשר מצויות בתחום מקצועיות ו, לרבות בשאלת קיומם של הליקויים הנטענים ועלויות תיקונם. המומחה יאפשר לצדדים, לב"כ ואף למומחים מטעמם להיות נוכחים בדירה בעת ביקורו. ככל שימצא המומחה קיומם של ליקויים, מתבקש המומחה להתייחס במידת האפשר למועד היווצרות הליקויים, וזאת בשים לב לטענות הצד השלישי באשר למועד הפסקת עבודתו בפרויקט.

המומחה יודיע לצדדים שכר טרחתו המבוקש.
בשלב זה יישאו התובע והנתבעות 2-1 בשכ"ט המומחה (התובע – מחצית; הנתבעות 2-1 – מחצית). הצדדים הנ"ל יסדירו תשלום חלקם בשכר טרחת המומחה ישירות עם המומחה, וזאת בתוך 15 יום מקבלת הדרישה.
המומחה לא יחל בעבודתו בטרם יוסדר תשלום שכר טרחתו על ידי הצדדים.

המומחה ימציא את חוות הדעת לתיק בית המשפט ולצדדים ככל הניתן עד ליום 28.8.20.

בעלי הדין רשאים להפנות למומחה שאלות הבהרה תוך 15 יום ממועד קבלת חוות הדעת והמומחה מתבקש להשיב תוך 15 יום נוספים. עותק של השאלות והתשובות יוגש לתיק בית המשפט על ידי מציגם.

המזכירות תמציא החלטה זו למומחה ולב"כ הצדדים ותיצור משימה למעקב ליום 30.8.20.

ניתנה היום, ו' תמוז תש"פ, 28 יוני 2020, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: אלכסנדר פוז'נקו
נתבע: מדינת ישראל
שופט :
עורכי דין: