ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין רמי כהן נגד איתן כהן :

בפני כבוד ה שופטת קרן מרגולין-פלדמן

התובע

רמי כהן

נגד

הנתבע
איתן כהן

החלטה

מאחר והנתבע לא הפנה בהודעתו מיום 25.06.2020 לרשימת מומחים ( לאור טענתו כי אין מומחים בתחום הנדון) אני ממנה בזאת את מר ארז גיל (דרך חנקין 22, חיפה, טל פון נייד 0 53-3203381) כמומחה מטעם בית המשפט (שמו של המומחה נלקח מתוך רשימת המומחים אליהם הפנה התובע). המומחה יבחן האם איבוד המים מקורו בתקלה באופן בניית הקיר ע"י הנתבע, או שמא מדובר באיבוד מים הנובע מאידוי טבעי ומאובדן של טיפות מים בשל מבנה הקיר ונזילת טיפות אל מחוץ לגבול האדנית.

הצדדים ימציאו למומחה, עד ליום 10.08.2020, את כל המסמכים הרלוונטיים לעבודות בנשוא המחלוקת וכל מסמך שיידרש על-ידי המומחה, לשם מתן חוות דעתו.
תוך אותה תקופה יפנו הצדדים אל המומחה כדי לתאם עימו ביקור בנכס נשוא התביעה. בביקור רשאים להיות נוכחים בעלי הדין, ו/או מי מטעמם. היה והמומחה יסבור כי נוצר קושי בתאום ביקור עם כל הגורמים הנ"ל הוא יקבע מועד עליו יתן לבעלי הדין הודעה מוקדמת של 7 ימים לפחות.
אי הופעתו של צד או מי מטעמו במועד שנקבע לא תעכב את הביקור ואת המשך ההליכים לפני המומחה.

המומחה ייתן את חוות דעתו כאמור עד ליום 06.09.2020.

שכר טרחתו של המומחה יעמוד על סך של 2,000 ₪ + מע"מ, כאשר בשלב זה הצדדים ישאו בשכר הטרחה בחלקים שווים. הצדדים יפקידו בקופת בית המשפט את חלקם בשכר הטרחה עד ליום 05.08.2020 .
צד שלא יפקיד את חלקו בשכר הטרחה יראו אותו כמי שחוזר בו מכל טענותיו.

בתום ההליך, יחליט בית המשפט מי ישא בשכרו של המומחה ובהוצאותיו, ובהתאמה על מי מהצדדים לשפות את חברו בגין ההפקדה שבוצעה להבטחת השכר.

המזכירות תעביר ההחלטה אל הצדדים, והעתקה יועבר על ידה אל המומחה לאחר הפקדת השכר.

ניתנה היום, ז' תמוז תש"פ, 29 יוני 2020, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: רמי כהן
נתבע: איתן כהן
שופט :
עורכי דין: