ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין כיף-ים בע"מ נגד עינב קורן :

בפני כבוד הנשיא רון שפירא

מבקשת

כיף-ים בע"מ

נגד

משיבה

עינב קורן

החלטה

הוחלט שהבקשה לרשות ערעור מצריכה תשובה. המשיבה תגיש תשובתה לבקשה עד לא יאוחר מיום 09.07.20. המבקש ת תוכל להשיב לתגובת המשיבה בתוך 10 ימים לאחר שתוגש.
בשים לב לאמור, על המבקשת להפ קיד עירבון, אלא אם כן יפטור אותה בית המשפט מהפקדה כאמור. ככל שטרם הופקד עירבון, יש להפקידו עד לא יאוחר מיום 28.6.20 .
בכפוף להפקדת העירבון, תוגש תשובה כאמור. על נוסח התשובה מטעם המשיבה יחולו הוראותיה של תקנה 406(ב) לתקנות סדר הדין האזרחי, התשמ"ד - 1984. לא יוגש כרך אסמכתאות שעניינו פסקי דין או החלטות של בתי משפט בישראל ובלבד שאלו פורסמו במסגרת פרסום רשמי (פ"ד) או שניתן לאתרם במאגרי מידע מסחריים אחרים. התשובה תוגש במקביל, הן לבית משפט זה והן במישרין למבקש ת. בתשובה תיכלל התייחסות לאפשרות שבית המשפט יבקש לפעול על פי סמכותו לפי תקנה 410 לתקנות סדר הדין האזרחי, התשמ"ד - 1984. מתבקשת התייחסות לשאלה אם במקרה כזה ניתן לראות בדברי התשובה סיכומים בכתב. העדר התייחסות כמוה כהסכמה. העדר תגובה במועד כמוה כאי התייצבות, על הכרוך בכך.
על ב"כ המבקשת להמציא עותק מכתבי הטענות, ביחד עם החלטה זו, לידי המשיב ה עד לא יאוחר מיום 22/06/20, ולהמציא לבית המשפט אישור לביצוע האמור.
התיק יובא לעיוני למעקב ביום 19.07.20.
המזכירות תשלח החלטה לצדדים.
ניתנה היום, כ"ו סיוון תש"פ, 18 יוני 2020, בהעדר הצדדים.

רון שפירא, נשיא


מעורבים
תובע: כיף-ים בע"מ
נתבע: עינב קורן
שופט :
עורכי דין: