ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין אליהו דהן נגד עמית תורג'מן :

בפני כבוד ה שופט אשר קולה

המערער

אליהו דהן

נגד

המשיבים

  1. עמית תורג'מן
  2. גואל שמש

החלטה

הדיון בערעור יואחד עם ערעור אזרחי 19578-01-20 הקבוע ליום 21.04.20 בשעה 08:30 וישמע באותו המועד .

בהתאם להוראות תקנה 446 של תקנות סדר הדין האזרחי, התשמ"ד - 1984, המערער יגיש עיקרי טיעון מטעמו עד 14 ימים לפני מועד הדיון הנ"ל, והמשיב יגיש עיקרי טיעון מטעמו עד 7 ימים לפני מועד הדיון הנ"ל.
היקף עיקרי הטיעון לא יעלה על 5 עמודים. עיקרי הטיעון יוגשו כך שיהיו קריאים וברורים. הרווח בין השורות בהדפסה יהיה רווח כפול לפחות. האותיות יהיו בגופן 12, והמרווח בין האותיות יהיה "רגיל", תוך השארת שוליים ברוחב שני סנטימטרים לפחות כל אחד. מידות אלה מתייחסות לגופן David. אם בעלי הדין משתמשים בגופן אחר עליהם להתאים את מידותיו לדרישות אלה.

הפניה סתמית להודעת הערעור או לסיכומים בהליך קודם, איננה מותרת ולא תבוא במקום הגשתם של עיקרי הטיעון לפי האמור מעלה.

משיבים שאין להם עניין בהליך או בתוצאותיו, או מבקשים שלא להגיש את טיעוניהם או להשתתף בדיון, יודיעו על כך בכתב, במועד כמופרט לעיל.

על בעל דין, המבקש להסתמך בערעור על מסמכים שהוצגו לפני בית המשפט קמא, להגישם במועד שנקבע להגשת עיקרי טיעון מטעמו.
לאחר הגשת תיק המוצגים וסריקתו, על בעל דין להשאיר שלושה עותקים מקוריים במזכירות בית המשפט, המוצגים יהיו ממוספרים ומסומנים. עיקרי הטיעון ותיקי המוצגים יוגשו גם לצד שכנגד ובמועדים שנקבעו לעיל.

חיובי בעלי הדין לפעול על פי החלטה זו אינם תלויים זה בזה, ומחדל של בעל דין אינו פוטר את בעלי הדין האחרים מהגשת עיקרי טיעון ותיק מוצגים מטעמם במועד.
במועד שנקבע לשמיעת הערעור, ישלימו בעלי הדין את טיעוניהם בעל-פה. למען הסר ספק, על בעלי הדין להיערך לטיעון על דרך ההשלמה בלבד.
על בעלי הדין להתייצב לדיון בערעור, אלא אם כן מדובר בצד שהוא תאגיד שאז הגורם המוסמך מטעם אותו תאגיד יהיה זמין טלפונית במהל הדיון.
המזכירות תמציא עותק החלטתי זו לב"כ הצדדים ותדאג לזמנם לדיון שנקבע.

ניתנה היום, כ"ט טבת תש"פ, 26 ינואר 2020, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: אליהו דהן
נתבע: עמית תורג'מן
שופט :
עורכי דין: