ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין אלכסנדר מייסטר נגד קשר רנט א קאר בע"מ :

בפני כבוד ה שופטת זהבה (קאודרס) בנר

תובע

אלכסנדר מייסטר

נגד

נתבעת

קשר רנט א קאר בע"מ

פסק דין

בפניי תביעה של התובע בגין נזקי רכוש בעקבות תאונת דרכים.
מוסכם כי רכבו של התובע חנה והיה ריק מאדם כאשר רכב של הנתבעת נהוג על ידי אדם ששכר את הרכב מהנתבעת, פגע בו והנתבעת לקחה את מלוא האחריות על עצם אירוע התאונה. אך נותרה מחלוקת בענין גובה הנזקים.

הדיון הראשון נערך באווירה קשה ביותר נוכח התנהגות התובע כפי שפורט בפרוטוקול ובדיון השני נערך דיון בלתי פורמלי הושמעו טענותיהם של הצדדים במיוחד של התובע וכן ניתנו הצעות שונות על ידי בית המשפט לסיום התיק.

שתי ההצעות לא גובשו לידי פשרה מוסכמת, ובית המשפט הסביר בצורה ברורה, כפי שנכתב בפרוטוקול כי זכותם של הצדדים או מי מהם שלא לקבל את הפשרה אשר הוצעה, אך ברגע שהיא לא תתקבל, המסמך עליו נרשם הסכום יקרע וההמלצה נמחקת לחלוטין ופסק הדין שייכתב אינו קשור או תלוי בסכום שהוצע כפשרה והצדדים הבינו זאת היטב.

על מנת לבוא לקראת הצדדים כדי שלא ירגישו שלא ניתן להם יומם, בית המשפט איפשר להם לכתוב ולהעביר סיכומיהם בכתב לתיק בית המשפט והם הוגשו על ידי הצדדים. סומנו "סיכומי התובע ו"סיכומי הנתבעת".

בסיכומים בכתב שניתנו על ידי התובע, כתב התובע בסיום כך: " במידה ובית המשפט יקבע לי רק 1,600 ₪ שאפילו לא מכסה את הרכב והשמאי יוגש ערעור וכתבה לעיתון".

נוכח שתי המילים האחרונות אשר מהוות התנהלות בלתי מכובדת ובלתי תקינה ובלתי נאותה ויש בה משום רצון וכוונה לאיים על השופט ולהזהירו לפני מתן פסק הדין , אינה מקובלת עליי ואינני מוכנה ליתן פסק דין בנסיבות הנ"ל.

לפיכך, התביעה נמחקת עם צו להוצאות.
על התובע לשלם סך של 500 ₪ לנתבעת (שנציגה הגיע פעמיים מחולון) בתוך 30 יום מהיום שאם לא כן ישא הפרשי הצמדה וריבית כחוק מיום הגשת התביעה עד ליום התשלום המלא בפועל.

הצדדים מיודעים בזאת כי באפשרותם להגיש בקשת רשות ערעור על פסק דין זה לביהמ"ש המחוזי בתוך 15 יום ממועד קבלת פסק דין זה.

המזכירות תעביר כל התיק לידי התובע.
ניתן היום, כ' כסלו תש"פ, 18 דצמבר 2019, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: אלכסנדר מייסטר
נתבע: קשר רנט א קאר בע"מ
שופט :
עורכי דין: