ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין זיו גלסברג נגד מיי סמארטי ישראל בע"מ :


לפני כבוד ה שופטת אסתר נחליאלי חיאט

מבקשים

  1. זיו גלסברג
  2. איתי עובדיה

ע"י ב"כ עו"ד לירון פרמינגר

נגד

משיבים

  1. מיי סמארטי ישראל בע"מ
  2. מדלנה ניקולב
  3. שגיב רחמים רם קורן
  4. בועז ששון דרי

ע"י ב"כ עו"ד גיא בר ו/או אפרים אהרונוב

החלטה

1. בדיון המקדמי שהתקיים לפני ולאחר ששמעתי את הצדדים שטענו טענותיהם סברתי כי ראוי להמליץ לצדדים להמשיך את ההדברות ביניהם. הצדדים אכן המשיכו את ההדברות ביניהם ובהתאם להודעה שהוגשה לבית משפט הגיעו להסכמות שהשתכללו להסדר פשרה ואותו הם מבקשים לאשר.

2. עיינתי בהסדר הפשרה ובנספחיו ולא מצאתי טעם לדחות את ההסדר על הסף ( מילות סעיף 18 ( ג) לחוק תובענות ייצוגיות) ועל כן בהתאם להוראת סעיפים 18( ג) ו-25 לחוק תובענות ייצוגיות, אני מורה על פרסום הודעה בדבר הגשת הבקשה לאישור הסדר הפשרה. ההודעה תהיה בנוסח שצורף כנספח 3 להסדר הפשרה, ותפורסם תוך 15 ימים בשני עיתונים יומיים נפוצים בשפה העברית; הפרסום יהיה על חשבון המשיבים, בגופן בגודל סביר המאפשר קריאת ההודעה.

3. אני מורה על משלוח ההודעה האמורה, בצירוף עותק של הבקשה לאישור הסדר הפשרה, הסדר הפשרה, עותק מהבקשה לאישור התובענה כתובענה ייצוגית על נספחיה ואת ההחלטה דנא – ליועץ המשפטי לממשלה ( באמצעות פרקליטות מחוז תל אביב ( אזרחי)).

4. הצדדים יגישו לבית המשפט את העתקי הפרסומים ואת אישור המסירה ליועץ המשפטי באמצעות הפרקליטות, תוך 15 ימים לאחר הפרסום וההמצאה ( בהתאמה).

5. ככל שיוגשו התנגדויות או בקשות להחרגה, במועד שנקבע בהודעות שיפורסמו כאמור, אני מורה לב"כ הצדדים להגיב בכתב להתנגדויות, תוך 15 ימים מהמועד האחרון האפשרי להגשת ההתנגדות, כפי שנקבע להגשתן.

6. אני מקבלת בשלב זה את עמדת הצדדים כי אין צורך למנות ' בודק', ומכל מקום אראה להתייחס לכך בהמשך ככל שידרש, ובוודאי לאחר שיוגשו התנגדויות לאישור הסדר הפשרה, אם יוגשו.

5129371
87. קובעת מועד לת.פ. למעקב ליום 15.12.19

ניתנה היום, י"ח תשרי תש"פ, 17 אוקטובר 2019, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: זיו גלסברג
נתבע: מיי סמארטי ישראל בע"מ
שופט :
עורכי דין: