ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין ע"י ב"כ עו"ד י' טנדלר נגד אלי כהן :

לפני כבוד ה שופט יהודה ליבליין

המבקש
ע"י ב"כ עו"ד י' טנדלר

דניאל אזנקוט

נגד

המשיבים

  1. אלי כהן
  2. אילנה כהן
  3. רונן והדי
  4. לשכת הוצאת לפועל
  5. לשכת רישום מקרקעין תל אביב

החלטה

1. בפני עתירה ליתן פסק דין הצהרתי המצהיר כי הסכם רכישת הנכס מיום 18.4.1997 אשר נכרת בין המבקש למשיבים 1-2 נעשה בתום לב ועוד בטרם נרשם העיקול על הנכס, להצהיר כי בעל הזכויות בנכס שברח' ההסתדרות 20/6 באשדוד, הידוע גם כגוש 2086, חלקה 115/6 (להלן- "הנכס") הינו בבעלות המבקש, להורות כי הסכמת המשיב 3 על ביטול העיקול כמוה כהסכמה להסרת העיקול וכן, להורות על מחיקת העיקול בלשכת ההוצאה לפועל ומחיקת הערת האזהרה בלשכת רישום המקרקעין.

2. מבלי שאני נדרש בעת הזו לסוגיית סמכותו העניינית של בית משפט זה להידרש להליך זה, אני קובע דיון בעתירה ליום 28.11.2019 בשעה 09:30.

3. המשיבים יודיעו בתוך 15 ימים מעת קבלת החלטה זו האם בדעתם להתנגד לבקשה; ואם כן עליהם להגיש תשובה להמרצת פתיחה עד ליום 23.10.2019.
בתשובתם, יפרטו המשיבים את טענותיהם, כולל אסמכתאות, ויצרפו תצהיר לשם אימות העובדות המשמשות יסוד לתשובה. תצהיר שלא צורף לתשובה בעת הגשתה, לא יצורף לה אלא ברשות בית המשפט.

4. על כל אחד מהצדדים והמצהירים להופיע לדיון באופן אישי ואם מדובר בתאגיד, יופיע מנהלו או אדם אחר המצוי בפרטי הסכסוך ומוסמך לקבל החלטות בקשר לניהול התובענה.
ככל שיוותר זמן, יהיו הצדדים ערוכים, במידת הצורך, לקיים חקירות נגדיות בנוגע לתצהירים שניתנו.

5. המזכירות תשלח עותק ההחלטה לב"כ הצדדים.

ניתנה היום, כ"ד אלול תשע"ט, 24 ספטמבר 2019, בהעדר הצדדים.

יהודה ליבליין, שופט


מעורבים
תובע: ע"י ב"כ עו"ד י' טנדלר
נתבע: אלי כהן
שופט :
עורכי דין: