ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין בנק הפועלים בע"מ נגד נטלי אטיאס :


בפני כבוד השופטת נבילה דלה מוסא, סגנית נשיא
התובע
בנק הפועלים בע"מ
באמצעות בא כוחו, עו"ד פאיז עורוק

נגד

הנתבעים

  1. נטלי אטיאס
  2. מיקי אטיאס
  3. אמיר יצחק

פסק דין

לאחר שכתב התביעה הומצא לידי הנתבעים ביום 21.5.19 והואיל והנתבעים לא הגישו בקשה למתן רשות להגן בתוך המועד אשר נקבע בהזמנה שהומצאה להם כדין ולאחר שעיינתי בכתב התביעה ובנספחיו, אני מורה כדלקמן:

1. לחייב את הנתבעים, ביחד ולחוד, לשלם לתובע סך של 98,323 ₪, בצירוף ריבית בשיעור של 11.6% או בכל שיעור ריבית אחר שיהא נהוג בבנק מדי פעם בפעם בגין יתרות חובה ו/או משיכות יתר בלתי מאושרות בחשבונות מסוג חוזר דביטורי, וזאת החל מיום 12.2.19 ועד ליום התשלום המלא בפועל.

2. בנוסף, לחייב את הנתבעים 1 ו-2 לשלם לתובע סך של 47,275 ₪, ₪, בצירוף ריבית בשיעור של 11.6% או בכל שיעור ריבית אחר שיהא נהוג בבנק מדי פעם בפעם בגין יתרות חובה ו/או משיכות יתר בלתי מאושרות בחשבונות מסוג חוזר דביטורי, וזאת החל מיום 12.2.19 ועד ליום התשלום המלא בפועל, כשהריבית תתווסף לקרן מדי כל חודש או לפי בחירת התובע – במשך כל תקופה אחרת, ותישא אף היא ריבית בשיעור האמור.

3. כמו כן אני מחייבת את הנתבעים לשלם לתובע הוצאות משפט בסך של 1,820 ₪ ושכ"ט עו"ד כדין על סך 1 7,000 ₪ (כולל מע"מ כחוק), והפרשי הצמדה וריבית כחוק, מיום מתן פסק הדין ועד לתשלום בפועל.

ניתן היום, כ"ד אלול תשע"ט, 24 ספטמבר 2019, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: בנק הפועלים בע"מ
נתבע: נטלי אטיאס
שופט :
עורכי דין: