ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין טטיאנה אוסטרובסקי נגד מארק אוסטרובסקי :


לפני כבוד השופטת הבכירה סבין כהן

מבקשים

טטיאנה אוסטרובסקי

נגד

משיבים

מארק אוסטרובסקי

החלטה

1. לפני עתירה להורות על בעלותם של המבקשת ברכוש המצוי בנכס ברחוב רמב"ם 24/13, אשקלון (להלן:- "הדירה").

2. המבקשת טוענת, כי המיטלטלין המפורטים בתצהיר שצורף לתובענה ואשר נמצאים בדירתה, שייכים לה.

3. נוכח השהות הכרוכה בבירורו של הליך זה, ועל מנת שלא תסוכל מטרתו, הנני נענית לבקשה ומורה על עיכוב הליכי עיקול, הוצאה ומכירה של המיטלטלין הנמצאים בדירה, כפי המפורט ברשימה שצורפה, צו זה יעמוד בתוקפו עד למתן פסק דין בתובענה או עד למתן החלטה אחרת. צו זה לא יחול לגבי תיקי הוצאה לפועל שבהם המבקשת היא החייבת, אם קיימים תיקים כאלו.

4. המשיבים יודיעו בתוך 45 ימים מעת קבלת החלטה זו אם בדעתם להתנגד לבקשה ואם כן – בתוך 45 ימים מעת קבלת החלטה זו, רשאים הם להמציא תצהיר התנגדות בצירוף עמדתם לעניין הצורך בחקירת המבקשת.

5. היעדר הודעה מטעם המשיבים תוך פרק הזמן שנקבע לעיל, בהתאם לאמור לעיל, עשוי להיחשב כהסכמה למתן פסק דין הצהרתי ובית המשפט ישקול מתן פסק דין כאמור עוד טרם הדיון. ככל שהמבקשת תעתור למתן פסק דין בתובענה טרם דיון בה, תעורר בקשה בעניין שאליה יצרפו אישורי מסירה בדבר המצאת כתבי הטענות והחלטתי זו לידי המשיבים.

6. באחריות המבקשת לוודא קיומם של אישורי מסירה המעידים על המצאת כל המסמכים למשיבים ובמקרה של חוסר באישור מסירה על המבקשת להמציא את כתבי בי הדין פעם נוספת לידי המשיבים.

7. התיק נקבע לדיון ליום- 10.2.20בשעה- 13:40. בד בבד יקבע התיק לתזכורת פנימית של בית המשפט ליום 15.1.20 לשם בחינת אפשרות למתן פסק דין גם ללא דיון.

ניתנה היום, כ"ג אלול תשע"ט, 23 ספטמבר 2019, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: טטיאנה אוסטרובסקי
נתבע: מארק אוסטרובסקי
שופט :
עורכי דין: