ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין עדי לוי נגד שיש ורונה בע"מ :

לפני כבוד הרשם בכיר אריה דורני-דורון

התובעים:

עדי לוי
מעיין לוי

נגד

הנתבעת:

שיש ורונה בע"מ

פסק דין

בהתאם להסכמת הצדדים כאמור בפרוטוקול הדיון לסמכותי לפי סעיף 79א לחוק בתי המשפט [נוסח משולב], התשמ"ד- 1984ולאחר ששמעתי את טענות הצדדים ועיינתי במובא בפניי, ולנוכח גרסאות הצדדים ו הטענות המקצועיות, הסתברות במאזן בדין האזרחי, היבטים ראייתיים מקצועיים וצרכניים, ובהתייחס לגישתם המכובדת של הצדדים לסיום המחלוקת מתוך כבוד הדדי ותודעת שירות ובמכלול הטענות והשיקולים, אני קובע כי לסילוק סופי ומוחלט של המחלוקות מושא תיק זה ניתנות בידי הנתבעת לבחירתה אחת משתי האפשרויות בלבד להלן במסגרת פסק הדין :

אפשרות ראשונה :

העסקה לא תבוטל , התובעים ייעשו בשיש מנהג בעלים , והנתבעת תשלם לתובעים יחד סכום פיצוי כולל הוצאות של 4,800 ש"ח. הסכום ישולם בתוך 30 ימים מהיום, שאם לא כן, יישא סכום זה הפרשי ריבית והצמדה מהיום ועד התשלום בפועל .

אפשרות שנייה :

ככל שתודיע הנתבעת בכתב לתובעים תוך 7 ימים מקבלת פסק הדין כשפגרה במניין הימים , כי היא מעוניינת להחליף את השיש בשיש חלופי חדש אחר מאותו סוג צבע ואיכות כמבוקש אך לפי המידות של המטבח דהיום , כי אז ניתנת לנתבעת האפשרות לעשות כן ת וך 30 יום מקבלת פסק הדין, ובכך תסתיים הפרשה ללא כל חיוב אחר למעט תשלום הוצאות לתובעים בסכום של 500 ₪ תוך 30 יום מקבלת פסק הדין .

ככל שלא תודיע הנתבעת דבר או תודיע הנתבעת על רצונה להחליף השיש כאמור , אך לא תעשה כן בתוך המועד האמור,תעמוד לביצוע פסק הדין האפשרות הראשונה בלבד .

המזכירות תשלח את פסק הדין לצדדים בדואר רשום עם אישור מסירה.

ניתן היום, כ"א אלול תשע"ט, 21 ספטמבר 2019, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: עדי לוי
נתבע: שיש ורונה בע"מ
שופט :
עורכי דין: