ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין קש חתמים בינלאומיים סוכנות לביטוח כללי בע"מ נגד י.ש. ירקות עליים בע"מ :

לפני כבוד הרשמת הבכירה נעמה פרס

התובעת

קש חתמים בינלאומיים סוכנות לביטוח כללי (2010) בע"מ

נגד

הנתבעת

י.ש. ירקות עליים בע"מ

פסק דין

הצדדים הסמיכו אותי להכריע את הדין בהתאם לסעיף 79א(א) לחוק בתי המשפט [נוסח משולב], התשמ"ד-1984 וזאת לאחר שהוסברה להם המשמעות הנובעת מכך. לאחר ששמעתי את נהג משאית התובעת, מר ולדיסלב קפיטן וכן את נהג משאית הנתבעת , מר אלעזר שטרנבוך במסגרת דיון שהתקיים לפניי ביום 16.9.19 והתרשמ תי מעדותם, עיינתי בכתבי הטענות , בתמונות הנזק למשאיות ממ קום התאונה וביתר הראיות, אני סבורה כי יש לחלק את האחריות לגרם התאונה בין שני הנהגים המעורבים באופן שווה (50%-50%). במישור הנזק ראיתי להפחית מסכום התביעה את רכיב ההוצאות בסך של 183 ₪, בהיעדר כל הוכחה. אשר על כן, אני מחייבת את הנתבעת לשלם לתובעת, סכום של 8,345 ₪, בצירוף הפרשי הצמדה כחוק מיום 25.3.18 ועד לתשלום ה מלא בפועל. כמו כן, תישא הנתבעת, בתשלום אגרת בית משפט בסך 374 ₪, שכר עד התובעת, כפי שנפסק בדיון ושכר טרחת עורך דין בסכום של 1,800 ₪. הסכום הכולל ישולם תוך 30 יום ממועד קבלת פסק הדין.

נוכח סיום ההליך בפסק דין לפי סעיף 79א(א) לחוק בתי המשפט [נוסח משולב], התשמ"ד-1984, אני פוטרת את התובעת מתשלום המחצית השנייה של אגרת בית משפט.

ניתן היום, י"ח אלול תשע"ט, 18 ספטמבר 2019, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: קש חתמים בינלאומיים סוכנות לביטוח כללי בע"מ
נתבע: י.ש. ירקות עליים בע"מ
שופט :
עורכי דין: