ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין רחל רודן נגד נינה זפקו :

לפני כבוד ה שופט גלעד הס

תובעת
רחל רודן

נגד

נתבעת
נינה זפקו

החלטה

בהמשך להחלטה מיום 24.7.19 ולאור הסכמת הצדדים על מינוי מומחה מטעם בית המשפט, אני ממנה בזאת כמומחה מטעם בית המשפט את רואה החשבון אריה רוטנברג מרח' הרב קוק 8, בני ברק ; טל': 03-XXXX120.

המומחה מתבקש להידרש בחוות דעתו למחלוקות בין הצדדים כפי שאלה באו לידי ביטוי בכתבי הטענות מטעם הצדדים לרבות בחוות הדעת מטעמם.

המומחה יידרש באופן מפורש למאזן ההתחייבויות בין הצדדים תוך הבחנה בין החובות של הנתבעת בתיק הפש"ר לבין החובות במסגרת השותפות וייקבע בסוף מסקנות לגבי מי מהצדדים חייב לצד שכנגד ומה סכום החוב.

סכומים אשר במחלוקת מבחינה משפטית, המומחה יציין את הסכום ואת המחלוקת המשפטית הקיימת לגביו.
המומחה יקבע פגישה עם הצדדים בתוך 30 יום מיום אישור המינוי, כאשר המומחה יתאם את הפגישה עם באי כוח הצדדים ויקיים את הפגישה בנוכחות כל באי כוח הצדדים באופן שאם יעדר אחד הצדדים לא תתקיים הפגישה .
הצדדים ימסרו למומחה כל חומר רלבנטי שבידיהם, לרבות כתבי בית הדין וחוות הדעת שהוגשו לתיק בית המשפט וזאת תוך 30 יום מהיום, המומחה יציין בחוות דעתו אלו מסמכים היו בפניו לצורך חוות דעתו.
בשכ"ט המומחה יישאו, בשלב זה, הצדדים בחלקים שווים.
המומחה מתבקש להודיע לבית המשפט תוך 7 ימים מהיום: אם הוא יכול לקבל על עצמו את המינוי, אם יש לו את המומחיות הנדרשת לצורך מענה על השאלות שהצבתי בכתב המינוי ואם אין לו היכרות קודמת עם מי מהצדדים.
כמו כן, יעביר המומחה הצעת מחיר לעריכת חוות דעת במחלוקת נשוא התביעה, כאשר המחיר כולל מענה על עד 10 שאלות הבהרה (לרבות שאלות משנה).
רק לאחר שבית המשפט יתן אישור לגובה שכ"ט המומחה יחל במלאכת הכנת חוות הדעת.
הצדדים יהיו רשאים להפנות למומחה עד 10 שאלות הבהרה (לרבות שאלות משנה) בתוך 15 ימים מיום קבלת חוות דעתו של המומחה, והמומחה מתבקש להשיב בתוך 15 ימים נוספים.
המזכירות תעביר העתק מהחלטה זו למומחה מטעם בית המשפט.

נקבע לתזכורת פנימית ליום 12.8.19.

ניתנה היום, ג' אב תשע"ט, 04 אוגוסט 2019, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: רחל רודן
נתבע: נינה זפקו
שופט :
עורכי דין: