ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין מריאן פוסטולוקה נגד פנורמה חיפה :

לפני:

כבוד הרשם טארק חסנין

התובע
מריאן פוסטולוקה
ע"י ב"כ: עו"ד אילינה ציפרסון – יסלוביץ
-
הנתבעת
פנורמה חיפה- חברת מלונות דן בע"מ
ע"י ב"כ: עו"ד אוריאן שמש

פסק דין

במסגרת ישיבת ההוכחות שהתקיימה ביום 30.06.19 בהליך זה, הסמיכו הצדדים את בית הדין לפסוק לפשרה, ללא נימוקים, לפי סעיף 79א' לחוק בתי המשפט (נוסח משולב), התשמ"ד – 1984, החל בבית הדין לעבודה מתוקף סעיף 39 לחוק בית הדין לעבודה התשכ"ט – 1969.
הצדדים הסכימו כי בית הדין יפסוק לזכות התובע סכום כולל, שנע בין 1,000 ₪ ל- 5,000 ₪ ואשר יוגדר כפיצויי פיטורים מוגדלים. כמו כן, הסכימו הצדדים כי בית הדין יפסוק שכר טרחת עו"ד בשיעור 15% בתוספת מע"מ, בגין כל סכום שייפסק על ידו, כנגד חשבונית מס לטובת הנתבעת.
בנוסף, הוסכם כי התובע יעביר לנתבעת בתוך 7 ימים ממועד מתן פסק הדין טופס 161א והנתבעת תשלם את הסכומים בתוך 30 ימים ממועד קבלת טופס 161א, בהמחאה אחת לפקודת ב"כ התובע, עו"ד אילינה ציפרסון- יסלוביץ.
לאחר שנתתי את דעתי לכלל החומר שבתיק ולטענות הצדדים לגבי רכיבי התביעה השונים, כפי שנטענו בהרחבה במסגרת הדיון המוקדם ובתצהירים , אני מורה לנתבעת לשלם לתובע סך של 2,800 ₪ כפיצויי פיטורים מוגדלים .
בנוסף, תשלם הנתבעת לב"כ התובע שכר טרחת עו"ד בסך כולל של 492 ₪.
התובע יעביר לנתבעת, באמצעות באת כוחה, בתוך 7 ימים מהיום טופס 161א והנתבעת תשלם לתובע, בתוך 30 ימים ממועד קבלת טופס 161א, את הסכומים הנקובים לעיל, בהמחאה אחת לפקודת ב"כ התובע, עו"ד אילינה ציפרסון-יסלוביץ, אשר תישלח לכתובת משרדה.
לא ישולם פיצויי הפיטורים המוגדלים, במועדם, יישאו הפרשי הצמדה וריבית כחוק מיום מתן פסק הדין ועד לתשלום המלא בפועל.

ניתן היום, ח' תמוז תשע"ט, (11 יולי 2019), בהעדר הצדדים ויישלח אליהם .


מעורבים
תובע: מריאן פוסטולוקה
נתבע: פנורמה חיפה
שופט :
עורכי דין: