ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין א' ד' ק' נגד עיריית עכו :

בפני כבוד ה שופט אייל דורון

התובעת
א' ד' ק'
ע"י ב"כ עוה"ד ל' לביא ואח'

נגד

הנתבעת
עיריית עכו
ע"י ב"כ עוה"ד מ' כהן-ניסן ואח'

החלטה

לאור הודעת הנתבעת לפיה היא אינה מסכימה להצעת בית המשפט, ניתנות בזאת ההנחיות הבאות:

1. אני מורה כי תם שלב קדם המשפט וכי הצדדים יגישו את כל העדויות הראשיות בתצהירים, לרבות תעודות עובד ציבור: התובעת תוך 45 ימים מהיום, הנתבעת תוך 45 יום לאחר מכן. ימי פגרה יבואו במניין הימים. תצהירי חוקרים יוגשו במועד שנקבע להגשת שאר התצהירים, במעטפה חתומה, תוך שיצוין כי היא מיועדת לעיון בית המשפט בלבד ואין לשלוח לסריקה.

2. כל מסמך המצורף לתצהיר, יסומן כנספח, על פי סדר צירופו. ככל שהתצהיר ( כולל נספחיו) עולה על 10 עמודים, יש להגיש עותק נוסף, בו יסומן כל נספח באמצעות דגלון, ועל עותק זה יצויין כי הוא אינו לסריקה וכי יש להכניסו ידנית לתיק הנייר.

3. היה ויסרב עד לתת תצהיר יגיש הצד הרלבנטי בקשה מנומקת ערוכה כדין במועד שנקבע להגשת תצהירים מטעמו, יצרף אסמכתאות לפניה אל העד, וכן יצרף תמצית העדות.

4. אם התובעת לא תגיש תצהירים במועד, תימחק התביעה. אם הנתבעת לא תגיש תצהירים במועד תינתן מלוא המשמעות לתקנה 168( ב) לתקנות סדר הדין האזרחי, התשמ"ד-1984.

5. היה ויתנגד צד להגשת מסמך ללא חקירת עורכו, יודיע על כך לבית המשפט ולצד שכנגד תוך 7 ימים מיום קבלת התצהירים. התנגדויות אשר יתברר כי לא היו ענייניות, יובאו בחשבון כשיקול לעניין הוצאות.

6. הצדדים ידאגו לזימון עדיהם לישיבת ההוכחות לפחות 60 יום לפני מועד הישיבה. על עורכי הדין לוודא עם העדים לפני הישיבה את הגעתם. מובהר כי מועד הישיבה לא ידחה עקב אי התייצבות עד שלא זומן כמפורט לעיל.

7. התיק קבוע לישיבה קצרה נוספת ( שאינה ישיבת הוכחות) ליום 23.10.19 שעה 09:00.

ניתנה היום, א' תמוז תשע"ט, 04 יולי 2019, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: א' ד' ק'
נתבע: עיריית עכו
שופט :
עורכי דין: