ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין ניסים דאיי נגד נחום אליעזר-קבלני בנין בע"מ :

לפני כבוד השופט אריאל צימרמן

התובע:

ניסים דאיי

נגד

הנתבעת:

נחום אליעזר-קבלני בנין בע"מ

ב"כ התובע: עו"ד דקלה עקנין שרעבי (הסיוע המשפטי)
ב"כ הנתבעת: עו"ד אפרים וינשטיין

פסק דין

בסיומו של הליך פישור שהתקיים לפניי אמש , ראו הצדדים לייתר את המחלוקת שביניהם ברוח טובה ובגישה עניינית, תוך שהסמיכו מותב זה להכריע בשאלת הסכום הנותר לתשלום לתובע כהוראת סעיף 79א לחוק בתי המשפט [נוסח משולב], התשמ"ד-1984. זאת, על יסוד החומר שבתיק, בטווח שהוסכם, וללא נימוקים, ובאופן המקשר בהתאם למתווה שהוסכם מראש בין סיום ההליך כאן לבין ההליך המקביל בת"א 62041-11-14 ("ההליך המקביל") , שבו הגישה התובעת שם ("חברת אהרון") תביעה בסכום של 174,000 ₪ כנגד הנתבעת דכאן, מכוח המחאת זכות מידי התובע.

שמעתי את הצדדים לפניי, שבתי ובחנתי את כתבי הטענות וצרופותיהם, את תצהירי הצדדים ואת חוות דעתו של המומחה המוסכם, ואת כלל החומר שבתיק. לאחר כל אלה החלטתי לחייב את הנתבעת לשלם לתובע סכום סופי וכולל (לרבות מע"מ) של 242,000 ₪ .

בהתאם להסכמת הצדדים מראש, הרי שמתוך הסכום הכולל האמור, סכום המחאת הזכות לחברת אהרון, בסכום כולל של 174,000 ₪, ישולם במישרין לחברת אהרון. התשלום יבוצע תוך הסדרת כל סוגיית החשבוניות שבין הצדדים בסיוע ר ואי החשבון של החברות, כמוסכם. בפסק דיני זה יש כדי להביא לסיום ההליך המקביל. ב"כ התובע כאן, היא ב"כ חברת אהרון בהליך המקביל, תדאג להודיע בהליך המקביל על מחיקתו.

יתרת הסכום, קרי 68,000 ₪ , תעביר הנתבעת לתובע כאן, ואף כנגד סכום זה יפיק חשבונית כדין.

כל התשלומים – תוך 30 ימים מהיום.

המזכירות תיידע את המותב הדן בהליך זה בדבר סיום ההליך, כמו גם את המותב הדן בהליך המקביל, ת"א 62041-11-14, שעוכב עד למתן פסק דין בתיק דנן, ושהתייתר עתה.

טוב עשו הצדדים בסיוע באי כוחם בכל ההליכים, שהשכילו להביא לסיום המחלוקות ברוח טובה ותוך חסכון במשאבים מיותרים.

ניתן היום, י' אייר תשע"ט, 15 מאי 2019, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: ניסים דאיי
נתבע: נחום אליעזר-קבלני בנין בע"מ
שופט :
עורכי דין: