ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין חיים לאה נגד כלל חברה לביטוח בע"מ :

לפני כבוד ה שופט גלעד הס

תובע
חיים לאה

נגד

נתבעת
כלל חברה לביטוח בע"מ

החלטה

בהתאם להסכמת הצדדים בדבר מינוי מומחה מטעם בית המשפט וזאת לצורך בחינת המחלוקות המקצועיות בתיק זה, אני ממנה בזאת את ד"ר יפה לרמן, כמומחה רפואי מטעם בית המשפט בתחום הסיעוד.
המומחית תעיין במסמכים הרפואיים ובחוות הדעת אשר הוגשו על ידי הצדדים ויומצאו לה על ידי ב"כ בעלי הדין, ו תקבע ממצאים לגבי מצבו הרפואי של התובע בעקבות האירוע מושא התביעה , בין היתר, האם התובע הינו סיעודי, ואם כן ממתי ולאיזו תקופה.
ב"כ בעלי הדין ימציאו למומחית את כל המסמכים הרפואיים המצויים ב רשותם ואשר נוגעים לתובע בתוך 30 ימי ם מהיום. העתק כל פניה אל המומחית יועבר במישרין לצד שכנגד.
שכר טרחת המומחית יעמוד על סך 4,500 ₪.
בשכר טרחת המומחית, ישאו בשלב זה הצדדים בחלקים שווים. באחריות באי כח הצדדים והמומחית לדאוג כי שכר טרחת המומח ית ישולם ישירות למומח ית עובר לבדיקה.
המומחית מתבקש ת ליתן את חוות דעת ה תוך 60 ימים ובכפוף לתשלום שכר טרחתה. המומחית תציין בחוות דעתה מה היו המסמכים הרפואיים שעמדו בפניה.
המומחית מתבקש ת להידרש בחוות דעת ה למחלוקות בין הצדדים כפי שאלה באו לידי ביטוי בכתבי הטענות מטעם הצדדים לרבות בחוות הדעת מטעמם.
המומחית תגיש הודעה בדבר הסכמתה למינוי וזאת עד ליום 29.05.19.
המומחית תבהיר בהודעתה האם היא נותנת או נתנה ייעוץ או חוות דעת לנתבעת או האם היא נמצאת בשיתופי פעולה או בקשרים מסחריים עם הנתבעת או עם חברות מומחים מטעם הנתבעת או עם מומחים מטעם הנתבעת.
המומחית תעשה מאמץ לבדוק את התובע בהקדם האפשרי.
תז"פ ליום 30.5.19.

המזכירות תעביר העתק מהחלטה זו למומחית מטעם בית המשפט.

ניתנה היום, י' אייר תשע"ט, 15 מאי 2019, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: חיים לאה
נתבע: כלל חברה לביטוח בע"מ
שופט :
עורכי דין: