ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין ד"ר אבירם זיילר נגד מדינת ישראל-בית חולים הלל יפה :

בפני: כבוד השופטת איריס רש

התובע:
ד"ר אבירם זיילר
ע"י ב"כ: עו"ד גדעון רובין ואח'

-
הנתבעת:
מדינת ישראל-בית חולים הלל יפה
ע"י ב"כ: עו"ד למא קאסם ואח'

החלטה

1. מונחת לפניי בקשת התובע להגשת תצהיר הזמה.

2. לטענת התובע, במסגרת חקירתו הנגדית של ד"ר איסקוביץ הוא ציין כי מי שהתקשר אליו לאחר ישיבת הבוקר מיום 21.3.2017 היה ד"ר ינאי דור אשר היה נתון ב"סערת רגשות" ממה שהתרחש בישיבה וציין בפניו שהייתה תקיפה מילולית של התובע את ד"ר רוגר. עוד ציין ד"ר איסקוביץ כי באותו היום הוא פגש את ד"ר דור בבית החולים ועל כן הוא מניח שד"ר דור נכח בישיבת הבוקר.

3. התובע טוען כי מבירור שערך עם ד"ר דור לאחר הדיון מתברר כי ד"ר דור כלל לא נכח בבית החולים ביום 21.3.2017 בשעות הבוקר מאחר ובאותו היום הוא עבד בקופת חולים מכבי בנתניה. עוד נטען כי ד"ר דור מסר שבכל השיחות שנערכו בעניין הישיבה מיום 21.3.2017 הוא לא הציג את עצמו כמי שנכח בישיבה. לבקשה צורפו הודעת דוא"ל של ד"ר דור לתובע מיום 18.11.2018 וסידור עבודה מאותו תאריך ולפיו ד"ר דור לא משובץ לעבודה באותו היום.

4. הנתבעת מתנגדת לבקשה להגשת תצהיר הזמה מטעם התובע ואולם היא אינה מתנגדת להגשת המסמכים שצורפו לה. לטענתה, אין מדובר בעדות הזמה. ד"ר איסקוביץ לא העיד כי ד"ר דור נכח בישיבה ו/או מסר לו כי נכח בישיבה המדוברת, אלא כי הרופא הראשון שעדכן אותו טלפונית על האירוע בישיבה היה ד"ר דור כנציג המתמחים בועד. כך גם ד"ר איסקוביץ העיד כי כשפגש את ד"ר דור באותו היום בבית החולים הוא לא שאל את ד"ר דור האם נכח בישיבה אלא הניח שהוא היה שם. לפיכך, הדברים שהתובע מייחס לד"ר איסקוביץ ואשר אותם הוא מבקש להפריך אינם נכונים. עוד נטען כי הודעת הדוא"ל של ד"ר דור שצורפה לבקשה תומכת בעדותו של ד"ר איסקוביץ וכן כי התובע בחר לצרף רק חלק מהתכתובת בינו לבין ד"ר דור. הנתבעת התייחסה גם לשיהוי בהגשת הבקשה , שיגרום, ככל שהבקשה תתקבל, לדיון הוכחות נוסף שמשמעותו הוצאות נוספות לנתבעת ובזבוז זמן שיפוטי יקר.

5. לאחר שעיינתי בבקשה ובתגובה, שוכנעתי כי אין מקום להיעתר לבקשה. כפי שעולה מפרוטוקול הדיון, ד"ר איסקוביץ לא ציין בחקירתו הנגדית כי ד"ר דור נכח בישיבה מיום 21.3.2017, אלא שהוא היה הראשון שהתקשר אליו טלפונית ועדכן אותו על האירוע שארע בישיבה מכח תפקידו כנציג המתמחים בועד הרופאים. לפיכך, אין מקום להידרש לתצהיר הזמה של התובע בנוגע לנוכחותו של ד"ר דור בישיבה ובפרט בהתחשב בהסכמת הנתבעת לצירוף המסמכים שצורפו לתצהיר.

6. אשר על כן, המסמכים המצורפים לבקשת התובע להגשת תצהיר הזמה מתקבלים לתיק.

7. התובע יגיש סיכומים בכתב מטעמו בתוך 45 ימים מהיום. עותק ישלח ישירות לב"כ הנתבעת.

8. הנתבעת תגיש סיכומיה תוך 45 יום ממועד קבלת סיכומי התובע. עותק ישלח ישירות לב"כ התובע.

9. זכות תשובה בתוך 15 ימים ממועד קבלת סיכומי הנתבעת. עותק ישלח ישירות לב"כ הנתבעת.

10. סיכומי הצדדים לא יעלו על 12 עמודים לכל צד (גופן DAVID 14, רווח 1.5). סיכומי תשובה לא יעלו על 3 עמודים.

11. מעקב סיכומי התובע ביום 1.7.19.

ניתנה היום, י' אייר תשע"ט, (15 מאי 2019), בהעדר הצדדים ותישלח אליהם.


מעורבים
תובע: ד"ר אבירם זיילר
נתבע: מדינת ישראל-בית חולים הלל יפה
שופט :
עורכי דין: