ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין נתנאל מרגי נגד סיגנל טורס בע"מ :

בפני כבוד הרשם הבכיר ראמי נאסר

התובעים:

  1. נתנאל מרגי
  2. נוי בני

נגד

הנתבעות:

  1. סיגנל טורס בע"מ
  2. איזי גו בע"מ

פסק דין

הצדדים הסמיכוני בדיון שהתקיים לפניי היום ליתן פסק דין בתיק על דרך הפשרה, לאחר שהסברתי לצדדים את המשמעות של ההכרעה בדרך זו, וזאת מכח סמכותי לפי סעיף 79א לחוק בתי המשפט [נוסח משולב] התשמ"ד-1984.

יש לציין כי סעיף 79א. לחוק יוצר הסדר שתחולתו על כל סוגי הסכסוכים בפני הערכאות ועל כל רכיבי ההכרעה בסכסוכים אלה, לרבות קביעת אחריות, אשם תורם, חלוקת אחריות ועוד. צדדים אשר מפקידים הכרעות אלה בידי בית המשפט על מנת שיפסוק על דרך הפשרה, מסכימים למעשה לקיצור משך ההתדיינות ביניהם ולקיום הליך מהיר שתוצאותיו סופיות, בכפוף לאפשרויות הערעור הקבועות בדין.

לאחר ששמעתי באריכות את הצדדים והתרשמתי מהם באופן ישיר ולאחר שעיינתי בכתבי הטענות ובמסמכים שהוצגו בפניי לרבות התמונות של בתי המלון וכל שאר המסמכים, ולאחר ששקלתי טענות הצדדים ובדקתי מעשיהם ומחדליהם על רקע הוראות הדין הרלבנטיות, ובשים לב להסכמת הצדדים הנ"ל, אני מחייב את הנתבעות לשלם לתובעים סך של 3,000 ₪ . בנוסף, אני מחייב את הנתבע ות לשלם לתובעים הוצאות משפט בסך 400 ₪ , ובסה"כ 3,400 ₪ .

הסכומים האמורים ישולמו ל תובעים תוך 30 יום מיום המצאת פסק הדין, שאם לא כן, ישאו הסכומים הפרשי הצמדה וריבית כחוק מהיום ועד למועד התשלום בפועל.

הצדדים רשאים להגיש בקשת רשות ערעור על פסק הדין לבית המשפט המחוזי תוך 15 יום מיום קבלתו.

המזכירות תשלח העתק מפסק הדין לצדדים בדואר רשום.

ניתן היום, י"א ניסן תשע"ט, 16 אפריל 2019, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: נתנאל מרגי
נתבע: סיגנל טורס בע"מ
שופט :
עורכי דין: