ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין שתית בע"מ נגד על הדרך יזמות ובניה בע"מ :

בפני השופט אבישי קאופמן

תובעים

שתית בע"מ

נגד

נתבעים

  1. על הדרך יזמות ובניה בע"מ
  2. מחמוד חסן
  3. תיסיר חסן

החלטה

בהמשך להחלטות הקודמות בתיק זה, ולאור החלטת כבוד השופטת טנוס מיום 19.3 בתיק 46624-06-18 לדחות את התביעה השטרית וסגירת תיק ההוצל"פ, אני מורה כדלקמן:

תיק זה הועבר לטיפולי.

ניתן בזאת צו גילוי מסמכים, אשר יבוצע על ידי הצדדים, הדדית, בתוך 30 ימים מהיום. צד המבקש לשלוח שאלון, יעשה כן בתוך 15 ימים ותשובות לשאלון תינתנה בתוך 30 ימים לאחר מכן.

הצדדים יגישו את עדויותיהם בתצהירים.

התובעת תגיש תצהירי עדות ראשית מטעמה בתוך 60 ימים מהיום. הנתבע ים יגיש ו תצהירי עדות ראשית מטעמ ם בתוך 30 ימים לאחר מכן.

הצדדים יצרפו לתצהיריהם מסמכים רלבנטיים, אשר בכוונתם להגישם במהלך הדיון. הצדדים יחליפו ביניהם את המסמכים הרלוונטיים ללא יוצא מן הכלל ויודיעו זה לזה בתוך 30 יום ממועד קבלת המסמכים אם יש התנגדות להגשת מסמך מסוים כראיה ואם יש צורך לזמן את העד עורך המסמך לחקירה. הוצאות המשפט יפסקו גם בהתחשב בעמדת הצדדים ובצורך בשמיעת עדים כאשר יתברר בסופו של דבר שניתן היה לוותר עליהם.

במידה ומי מהצדדים מבקש להעיד עד שאינו בשליטתו, עליו להגיש בתוך המועדים המפורטים לעיל, בקשה מנומקת במסגרתה יבהיר מהו תוכן עדותו הצפויה של העד ומדוע לא ניתן להגיש את העדות בתצהיר.

אני קובע ישיבת קדם משפט בפני ליום 9.7, בשעה 10:20.

כל בקשה מטעמם מי מבעלי הדין, לרבות בקשה לשינוי מועד הדיון, יש להגיש עד 30 יום לפני תאריך זה.
המזכירות תמציא העתק ההחלטה לצדדים ותזמנם לדיון. לנוכח שחרורו של עו"ד עותמאן מייצוג הנתבעים, יש להמציא את ההחלטה ישירות לנתבעים. מן הראוי כי ב"כ התובעת יפעל אף הוא להמצאת ההחלטה, למניעת דחיות ועיכובים בניהול ההליך.

ניתנה היום, כ"ה אדר ב' תשע"ט, 01 אפריל 2019.


מעורבים
תובע: שתית בע"מ
נתבע: על הדרך יזמות ובניה בע"מ
שופט :
עורכי דין: