ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין ועדה מקומית לתכנון ובנייה גליל מרכזי נגד חסן סלאמה :

בפני כבוד ה שופט עמית רוזינס

מאשימה

ועדה מקומית לתכנון ובנייה גליל מרכזי

נגד

נאשם
חסן סלאמה

החלטה

התיק הועבר לשמיעה בפני.
נקבע לישיבת בית משפט לצורך הקראת כתב האישום ומתן תשובת הנאשם לאישומים, ביום 26/06/19 בשעה 10:00.
אם בכוונת הנאשם לכפור באישומים, או בחלקם, עליו להיות מוכן, באותה ישיבה, לפרט את הכפירה ולערוך ברור לגבי הסכמה לשאלות שבעובדה, קבילות מסמכים ומוצגים, לרבות הגשתם לא באמצעות עדים, על פי סעיף 144 לחוק סדר הדין הפלילי [נוסח משולב], תשמ"ב-1982.
אם בכוונת הנאשם לטעון טענות מקדמיות, או טענות מסוג "במקום אחר הייתי" וטענות "זוטא", עליו להיות מוכן לעשות כן, במהלך אותה ישיבה.
מודע לנאשם כי בכוונת בית המשפט להקפיד על ניהול יעיל של ההליכים, וכי עליו לבצע, מבעוד מועד, את כל הפעולות הדרושות לו כדי להיות מוכן לישיבה הראשונה כאמור, ללא צורך בדחיות, כולל:
העמדת סניגור פרטי, ללא דיחוי;
אם אין לו סניגור פרטי והוא מבקש למנות לו סניגור ציבורי, עליו לפנות לסניגוריה הציבורית, או לבית המשפט, תוך 5 ימים מיום קבלת החלטה זאת ;
עיון וצילום חומר החקירה, וכן הגשת בקשה לבית המשפט להורות לתובע להתיר לו לעיין בחומרי חקירה שלא הועמדו לעיונו, ללא דיחוי.
מודע לנאשם, כי על פי סעיף 21(א) לתקנות סדר הדין הפלילי, תשל"ד-1974, רשאי בית המשפט להטיל הוצאות על בעל דין, אשר בשל מעשה או מחדל שלו תיגרם דחיית מועד המשפט, וכי בכוונת בית המשפט לעשות שימוש בכלי זה, אם תימצא הצדקה לכך.
לשם קידום ההליכים ביעילות ומיעוט הצורך בדחיות ככל הניתן, אני מורה למאשימה למסור לנאשם את כתב האישום, ביחד עם טופס הזמנה לדין והחלטה זאת, במסירה אישית, עם אישור מסירה, בתוך 30 יום מהיום.

ניתנה היום, כ' אדר ב' תשע"ט, 27 מרץ 2019, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: ועדה מקומית לתכנון ובנייה גליל מרכזי
נתבע: חסן סלאמה
שופט :
עורכי דין: