ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין אמיר יצחק נגד לירן בוחבוט :

בפני: כבוד השופט אסף הראל

המבקש:
אמיר יצחק

-
המשיב:
לירן בוחבוט

החלטה

בקשת התובע מיום 27.12.18 למחיקת כתב ההגנה של הנתבע בשל אי קיום הליך של גילוי ועיון במסמכים. לאחר עיון בבקשה ובתשובה, אני קובע כך:

1. בתשובתו, מתייחס הנתבע (סעיף 2 לתשובה) לבקשה שעניינה גילוי מסמכים כללי, ומסביר כי העיכוב במענה לתובע נבע בשל הצורך בחיפוש המסמכים ובשל נסיבות אישיות של ב"כ הנתבע. משכך, אין מקום למחוק את כתב ההגנה של הנתבע.

2. באשר לבקשת התובע לעיין במסמכים ספציפיים (סעיף 13 לבקשה), אני קובע כך:
א) באשר לסידורי העבודה לתקופה הראשונה ותיעוד ממצלמות – הנתבע מסביר כי המסמכים לא קיימים (סעיפים 3(ב), 3(ג) לתשובה) – ודי בכך.
ב) באשר למסמכים הספציפיים הנזכרים בסעיפים 13(ד)-13(ח) לבקשה, מציין הנתבע כי בעניינים אלו יועבר תצהיר מתאים מטעם הנתבע במסגרת תצהיר עדות ראשית מטעמו. אולם לא ברור מתשובה זו האם משמעות הדבר כי המסמכים הספציפיים שביקש התובע לא קיימים. על כן, עד יום 15.2.19 יעביר הנתבע לתובע הבהרה האם המסמכים קיימים או לא. ככל שכן, יצרף עותק מהם להודעתו.
ג) באשר לדו"חות הנוכחות לתקופה הראשונה, מפנה הנתבע לנספח א' לכתב ההגנה שהם דו"חות נוכחות לתקופה השניה. יש להסיק כי אין ברשות הנתבע דו"חות נוכחות לתקופה הראשונה.
ד) בסעיף 3(א) לתשובה, מציין הנתבע כי קיימים סידורי עבודה. לא ברור לאיזה תקופה הם מתייחסים. בכל מקרה, יש לדחות את טענת הנתבע כי על ב"כ התובע לעיין בסידורי העבודה במשרדי ב"כ הנתבע. משכך, על הנתבע להעביר לתובע – עד יום 15.2.19 - העתק מסידורי העבודה של התובע הנזכרים בסעיף 3(א) לתשובה.

3. לאחר ביצוע המפורט לעיל, אמור הליך הגילוי והעיון במסמכים להסתיים ביום 15.2.19. ככל שמי מהצדדים יהיה סבור כי הליך הגילוי והעיון במסמכים לא הושלם, יגיש בקשה בענין זה עד יום 1.3.19 אחרת, יגיש התובע תצהיר עדות ראשית עד יום 15.3.19.

4. אין צו להוצאות.

התיק יובא לעיוני ביום 1.4.19 לשם מעקב אחר הגשת תצהיר עדות ראשית מטעם התובע.

ניתנה היום, ה' שבט תשע"ט, (11 ינואר 2019), בהעדר הצדדים ותישלח אליהם.


מעורבים
תובע: אמיר יצחק
נתבע: לירן בוחבוט
שופט :
עורכי דין: