ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין WEI WEIBIAO נגד דינה רזניק -בנקוק אקספרס :

לפני:

כבוד השופטת הבכירה אורית יעקבס
נציג ציבור (עובדים): מר מחמוד ג'בארין
נציג ציבור (מעסיקים): מר זאב חיות

התובע
WEI WEIBIAO
ע"י ב"כ עו"ד שלמה כהן

-

הנתבעת
דינה רזניק -בנקוק אקספרס (ע.מ 53433058)
ע"י ב"כ עו"ד משה פולק

פסק דין

1. בתחילתה של ישיבת ההוכחות שהיתה קבועה ליום 31/12/18 ועוד בטרם נשמעו העדויות, התנהל דיון, חלקו שלא לפרוטוקול, אשר במ הלכו וכהמשך לו, הציע ביה"ד לצדדים להסכים שפסה"ד יינתן על פי סעיף 79א. לחוק בתי משפט (לא מנומק),על סמך כל החומר המצוי בתיק וכאשר סכום פסק הדין לא יפחת מסכום של 5,000 ₪ ולא יעלה על סכום של 40,000 ₪ .
לאחר הפסקה שניתנה לצדדים ולבאי כוחם , הם חזרו לאולם ואז הודיעו באי כוחם את ההודעה הבאה: "דיברנו בינינו ואנו מסכימים כי ביה"ד הנכבד יפסוק על פי סעיף 79א לחוק בתי המשפט (לא מנומק), בטווח שבין רצפת מינימום בסך 5,000 ₪, לבין מקסימום 40,000 ₪ וזאת על סמך כל החומר המצוי בתיק וכן על סמך סיכומים קצרים שנסכם כעת בע"פ" (עמ' 3 שורות 16-18 לפרוטוקול).
ביה"ד נתן תוקף של החלטה להסכמות הנ"ל, לאחר שווידא שגם התובע מבין ומסכים למתווה הנ"ל וגם בנה של הנתבעת (עמ' 3 שורות 21-24 לפרוטוקול) וכן איפשר לבאי כח הצדדים, לטעון טענותיהם בע"פ ולאחר שעשו כן קבע כי:"פסק הדין, יינתן בהקדם וזאת בהתאם למתווה עליו הסכימו הצדדים" (עמ' 9 שור ה 9 לפרוטוקול).

2. לפיכך ניתן בזאת פסק דיננו, כעת.

3. לאחר שעיינו בכל החומר המצוי בתיק, לרבות כתבי הטענות והתצהירים על נספחיהם, ולאחר שנתנו דעתנו לדברים שנרשמו בפרוטוקול הדיון המוקדם מיום 25/2/18 וכן לטענות ב"כ הצדדים לפנינו, הרינו מחייבים את הנתבעת לשלם לתובע סכום של 16,000 ₪ בגין רכיבי תביעתו בהם מצאנו ממש, כאשר סכום זה מביא בחשבון גם את סוגיית שכ"ט עו"ד.

הסכום הנ"ל יישא הפרשי ריבית והצמדה כחוק מהיום, אם לא ישולם בתוך 4 5 יום.

ניתן היום,כ"ה בטבת תשע"ט, (2 בינואר 2019), בהעדר הצדדים.

נציג ציבור (עובדים)

יעקבס אורית,
שופטת בכירה

נציג ציבור
(מעסיקים)


מעורבים
תובע: WEI WEIBIAO
נתבע: דינה רזניק -בנקוק אקספרס
שופט :
עורכי דין: