ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין בתיה אשכנזי נגד הנהלת בתי המשפט. :

25 נובמבר 2018
לפני: כבוד הנשיאה – אפרת לקסר

המבקשת:
בתיה אשכנזי
ע"י ב"כ: עו"ד חני דקל-אלבז

-
המשיבה:
הנהלת בתי המשפט.
ע"י ב"כ: עו"ד דניאל פסי מפרקלטות מחוז תל אביב

החלטה

ביום 13.11.18 הגישה המבקשת בקשה דחופה למתן צו עשה כנגד המשיבה וציינה בכותרת בקשתה :
"כבוד בית הדין מתבקש ליתן צו עשה כנגד המשיבה בהתאם להחלטת וועדה רפואית של עובדי המדינה וכן ליתן צו, לפיו המשיבה תעביר המבקשת באופן מיידי לתפקיד חלופי המתאים להח לטה בבית הדין האזורי לעבודה בתל אביב, מבלי לפגעו בתנאי עבודתה, על כל המשתמע מכך ". (להלן:" הבקשה")
יחד עם הגשת הבקשה הוגשה בקשה נוספת להעברת מקום הדיון בתובענה מאחר והמבקשת, לטענתה, עובדת בבית הדין האזורי לעבודה בתל אביב משנת 2006 .
בהודעת המבקשת מיום 14.11.18 צוין , כי מאחר ותביעה קודמת שלה, (סע"ש 37358-01-17) נוהלה בבית הדין האזורי לעבודה בירושלים, מבוקש כי גם הבקשה הנוכחית תועבר לבית הדין האזורי לעבודה בירושלים.
בהודעת המשיבה מיום 20.11.18 נטען , כי ככל שיועבר הדיון לבית דין אחר, היא משאירה לשיקול דעת בית הדין את ההחלטה לאיזה בית דין להעבירה.
המבקשת מוכרת לכל הצוות השיפוטי בבית הדין האזורי לעבודה בתל אביב. היא עבדה כקלדנית שנים רבות. בנסיבות אלה , ראוי להעביר את הדיון בהליך שהוגש על ידה לבית דין אזורי אחר, זאת לאור עקרון מראית פני הצדק וכן עקרון ההקפדה שלא יפגע אמון הציבור במערכת בתי המשפט.
לאור האמור, המזכירות תעביר לנשיאת בית הדין הארצי לעבודה, כבוד השופטת וירט-ליבנה את הבקשה, תגובת המשיבה ועותק החלטה זו, לצורך קביעת מקום השיפוט בבקשה .

ניתנה היום, י"ז כסלו תשע"ט, (25 נובמבר 2018), בהעדר הצדדים ותישלח אליהם.


מעורבים
תובע: בתיה אשכנזי
נתבע: הנהלת בתי המשפט.
שופט :
עורכי דין: