ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין אירנה שטארבן נגד בארין מזון בע"מ :

לפני:

כבוד השופטת אורית יעקבס
נציג ציבור (עובדים): מר אדהם פאלח
נציג ציבור (מעסיקים): מר אריה להב

התובעת
אירנה שטארבן
ע"י ב"כ עו"ד חליחל ועו"ד פריד

-

הנתבעת
בארין מזון בע"מ ח.פ. 513058362
ע"י ב"כ עו"ד דקדוקי

פסק דין

1. בתחילתה של ישיבת ההוכחות שהיתה קבועה ליום 4/11/18, התקיים דיון לא פורמלי, אשר במהלכו וכהמשך לו, הציע ביה"ד לצדדים את ההצעה הבאה:"..מתן פסק דין לפי סעיף 79א. לחוק בתי המשפט (לא מנומק), כאשר פסק הדין יינתן על סמך כל החומר המצוי בתיק ועל סמך סיכומים בע"פ שיוכלו לטעון , עם רצפה ותקרה עליהן יסכימו" (עמ' 7 שורות 7-10 לפרוטוקול) .
לאחר התייעצויות שקיימו הצדדים הם הודיעו את הדברים הבאים:" מטעמי יעילות, החלטנו להסכים, לצורך התביעה כאן כי התקיימו יחסי עובד-מעסיק בין התובעת ובין הנתבעת ובהתאם לכך הרינו מבקשים כי בית הדין יכריע ברכיבי התביעה בהתאם לס' 79א. לחוק בתי המשפט (לא מנומק) וזאת על סמך כל החומר המצוי בתיק וכן בשים לב לטענות שנטען כעת בעל פה " (עמ' 8 שורות 1-4 לפרוטוקול).
ביה"ד נתן תוקף של החלטה להסכמות הנ"ל ואיפשר לבאי כח הצדדים, לטעון טענותיהם בע"פ ואף להגיב זה לטענות רעהו ולאחר שעשו כן קבע כי:"פסק הדין, בהתאם למתווה עליו הסכימו הצדדים ואשר קיבל תוקף של החלטה, יינתן בהקדם" (עמ' 15 שורות 4-5 לפרוטוקול).

2. לפיכך ניתן בזאת פסק דיננו, כעת.

3. לאחר שעיינו בכל החומר המצוי בתיק, לרבות כתבי הטענות על שלל נספחיהם, לרבות תצהירי התובעת ומנהל הנתבעת, שניהם על נספחיהם ולאחר שנתנו דעתנו לדברים שנרשמו בפרוטוקול הדיון המוקדם מיום 20/11/17 וכן לטענות הצדדים לפנינו (לרבות טענת התובעת באשר לתצהירו של מנהל הנתבעת ולטענות הנגד של ב"כ הנתבעת), הרינו מחייבים את הנתבעת לשלם לתובעת סכום של 110,000 ₪ בגין רכיבי תביעתה בהם כן מצאנו ממש וכן סכום של 8,500 ₪ בגין שכ"ט עו"ד.

הסכומים הנ"ל יישאו הפרשי ריבית והצמדה כחוק מהיום, אם לא ישולמו בתוך 40 יום, כאשר אם תבקש הנתבעת כי ב"כ התובעת ימציא לה חשבונית כנגד תשלום שכר הטרחה בו חייב ביה"ד את הנתבעת לשאת, ידאג זה להמציא לה חשבונית שכזו.

ניתן היום, ל' בחשוון תשע"ט, (8 בנובמבר, 2018 ), בהעדר הצדדים.

נציג ציבור (עובדים)

יעקבס אורית, שופטת

נציג ציבור (מעסיקים)


מעורבים
תובע: אירנה שטארבן
נתבע: בארין מזון בע"מ
שופט :
עורכי דין: