ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין ע"י ב"כ עו"ד א' הופמן נגד ע"י ב"כ עו"ד נ' גיצה :

לפני כבוד ה שופט יהודה ליבליין

התובעת
ע"י ב"כ עו"ד א' הופמן
ז' מ'

נגד

הנתבעת
ע"י ב"כ עו"ד נ' גיצה
הפניקס חברה לביטוח בע"מ

החלטה

1. לאור האמור בהודעת המומחה ד"ר אמנון מוסק, יש מקום לעריכת בדיקת העזר, שהיא הלכה למעשה מינוי מומחה נפשי מטעם ביהמ"ש , שכן בלא מינוי כאמור עלולה להיות מסוכלת החלטת המינוי של ד"ר מוסק.
באמור בהודעתו של ד"ר אמנון מוסק, יש כדי להוות ראשית ראיה לאפשרות קיומה של נכות צמיתה עקב התאונה, ובהתאם לאפשר לתובעת מיצוי טענותיה הרפואיות ואת כתיבת חוות דעתו הרפואית של המומחה בתחום הנוירולוגי ה.
נוכח האמור, אני מורה על מינויו של ד"ר איגור ברש (כתובת: סמטת השלום X, רחובות, טל': 050-XXXX558) כמומחה רפואי מטעם ביהמ"ש בתחום הפסיכיאטריה.
2. במידה ולמומחה נגיעה למי מהצדדים או מסיבה כלשהי מנוע המומחה מלקבל את המינוי מטעם ביהמ"ש בתיק זה, יודיע לביהמ"ש תוך 7 ימים מקבלת הודעת המינוי.
3. המומחה יקבע ממצאים לגבי מצבה הרפואי של התובעת בעקבות האירוע מיום 20.7.2017, ובמיוחד יתייחס לשאלה של אפשרות לחשיפה לטראומה מצטברת והתפתחות מצב דמוי COMPLEX PTSD.
4. הנני קוצב את שכ"ט המומחה בתחום הפסיכיאטריה ומעמידו ע"ס 6,000 ₪ בתוספת מע"מ.
5. הנתבעת תישא בתשלום שכר המומחה, וזאת כמימון ביניים עד להכרעה סופית בתביעה.
המומחה ישלח לב"כ הנתבעת אישור על ניהול ספרים ועל גובה ניכוי מס במקור תוך 10 ימים מיום מקבלת המינוי. הנתבעת תשלם את שכר המומחה תוך 30 יום מקבלת מסמכים אלה ותגיש אסמכתא על ביצוע התשלום לבית המשפט.
6. הצדדים יעבירו את התיעוד הרפואי למומחה תוך 60 יום מהיום. המומחה לא יבדוק את התובע טרם קבלת התשלום והחומר הרפואי מטעם שני הצדדים.
חוות הדעת תימסר לבית המשפט, לד"ר אמנון מוסק ולבעלי הדין ככל האפשר תוך 30 יום מיום הבדיקה.
7. בעלי הדין רשאים להפנות למומחה שאלות הבהרה תוך 15 יום ממועד קבלת חוות הדעת והמומחה מתבקש להשיב תוך 15 יום נוספים. הצד השולח שאלות הבהרה יעביר במישרין עותק לבית המשפט ולצד שכנגד.
8. הדיון הקבוע ליום 25.12.2018 מבוטל.
9. ב"כ התובעת יעקוב אחרי קיום החלטתי במועד, במידת הצורך יגיש בקשות מתאימות.

לאחר קבלת חוות דעת המומחים ייקבע המשך ההליך.

המזכירות תודיע לצדדים ותיצור ת"פ ליום 25.11.2018 לקבלת האסמכתא על ביצוע התשלום.

ניתנה היום, ל' תשרי תשע"ט, 09 אוקטובר 2018, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: ע"י ב"כ עו"ד א' הופמן
נתבע: ע"י ב"כ עו"ד נ' גיצה
שופט :
עורכי דין: