ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין משה מלקו נגד נורית מלקו :


לפני כבוד השופטת הבכירה סבין כהן

מבקשים

משה מלקו

נגד

משיבים

  1. נורית מלקו
  2. כרטיסי אשראי לישראל בע"מ

החלטה

1. לפני עתירה להורות על בעלותה של המבקש ברכוש המצוי בנכס ברחוב שפירא 5/19 , אשקלון (להלן:- "הדירה").

2. המבקש טוע ן, כי המיטלטלין המפורטים בתצהיר שצורף לתובענה ואשר נמצאים בדירתו, שייכים לו.

3. נוכח השהות הכרוכה בבירורו של הליך זה, ועל מנת שלא תסוכל מטרתו, הנני נענית לבקשה ומורה על עיכוב הליכי עיקול, הוצאה ומכירה של המיטלטלין הנמצאים בדירה, כפי המפורט ברשימה שצורפה, צו זה יעמוד בתוקפו עד למתן פסק דין בתובענה או עד למתן החלטה אחרת. צו זה לא יחול לגבי תיקי הוצאה לפועל שבהם המבקש הוא החייב , אם קיימים תיקים כאלו.

4. המשיבים יודיעו בתוך 45 ימים מעת קבלת החלטה זו אם בדעתם להתנגד לבקשה ואם כן – בתוך 45 ימים מעת קבלת החלטה זו, רשאים הם להמציא תצהיר התנגדות בצירוף עמדתם לעניין הצורך בחקירת המבקש.

5. היעדר הודעה מטעם המשיבים תוך פרק הזמן שנקבע לעיל, בהתאם לאמור לעיל, עשוי להיחשב כהסכמה למתן פסק דין הצהרתי ובית המשפט ישקול מתן פסק דין כאמור עוד טרם הדיון. ככל שהמבקש יעתר למתן פסק דין בתובענה טרם דיון בה, יעוררו בקשה בעניין שאליה יצרפו אישורי מסירה בדבר המצאת כתבי הטענות והחלטתי זו לידי המשיבים.

6. באחריות המבקש לוודא קיומם של אישורי מסירה המעידים על המצאת כל המסמכים למשיבים ובמקרה של חוסר באישור מסירה על המבקש להמציא את כתבי בי הדין פעם נוספת לידי המשיבים.

7. התיק נקבע לדיון ליום- 24.12.18 בשעה- 13: 30. בד בבד יקבע התיק לתזכורת פנימית של בית המשפט ליום 1.12.18, לשם בחינת אפשרות למתן פסק דין גם ללא דיון.

ניתנה היום, י' אב תשע"ח, 22 יולי 2018, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: משה מלקו
נתבע: נורית מלקו
שופט :
עורכי דין: