ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין נוי פרץ נגד זריהן סיגל :

לפני:

כבוד השופטת אורית יעקבס

התובעת:
נוי פרץ
ע"י ב"כ עו"ד יריב ואקנין

-

הנתבע:
זריהן סיגל
ע"י ב"כ עו"ד עבד אלקאדר זועבי

פסק דין

1. לקראת סיום הדיון המוקדם, המקיף, שהתקיים, ביום 4/7/18, לפני כבוד הרשמת לובנא תלחמי-סוידאן, הודיעו ב"כ הצדדים כדלקמן:
"אנו מסכימים שיינתן בתיק פסק דין לפשרה, לפי סעיף 79א לחוק בתי המשפט [נוסח משולב], תשמ"ד-1984, ללא נימוקים, בסכום שהוא עד 5,000 ₪, ע"י שופט משופטי בית הדין.
אנו מבינים שבמסגרת סמכותו של בית הדין בהתאם לסעיף האמור, בית הדין יכול לפסוק כל סכום אשר ייראה בעיניו כצודק, לפי המתווה הנ"ל, הכל בהסתמך על כתבי בי - דין שהוגשו בתיק, המסמכים שהוצגו בפני בית הדין והדברים שנאמרו היום ללא צורך בשמיעת עדויות.
אנו מבינים מבית הדין שסיכויי ערעור על פסק דין לפשרה הינם קלושים מאשר בערעור על פסק דין הניתן בדרך הרגילה.
עם מתן פסק הדין לא יהיה לצד כלשהו טענות או תביעות כנגד הצד השני או מי מטעמו, בגין תקופת העבודה וסיומה ופסק דינו של בית הדין יהווה סילוק מלא, סופי ומוחלט של כל תביעות התובעת".
להודעה הנ"ל ניתן תוקף של החלטה.
2. לפיכך, לאור הסכמת הצדדים כי בית הדין יפסוק לפשרה ולאחר שעיינתי בכל החומר שבתיק וכן נתתי דעתי לטענות הצדדים, כפי שמצאו ביטוי בפרוטוקול הדיון המוקדם, ובהתאם לסמכותי לפסוק לפשרה לפי סעיף 79א לחוק בתי המשפט [נוסח משולב], תשמ"ד-1984, ללא נימוקים, הנני מחייב את הנתבעת לשלם לתובעת סכום כולל של 2,000 ₪.
הסכום הנקוב לעיל ישולם לתובעת תוך שלושים יום מיום קבלת פסק הדין, אחרת יישא הפרשי הצמדה וריבית כחוק, זאת החל מהיום ועד ליום התשלום המלא בפועל.
3. בנסיבות העניין, אין צו להוצאות.

ניתן היום, כ"ה בתמוז תשע"ח, (08 יולי 2018), בהעדר הצדדים.

יעקבס אורית, שופטת


מעורבים
תובע: נוי פרץ
נתבע: זריהן סיגל
שופט :
עורכי דין: