ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין ע"י ב"כ עו"ד ג' דנן נגד כנרת אלפסי :

לפני
כבוד ה שופט יהודה ליבליין

התובעת
ע"י ב"כ עו"ד ג' דנן

עמידר, החברה הלאומית לשיכון בישראל בע"מ

נגד

הנתבעת

כנרת אלפסי

פסק דין

לפני בקשה למתן פסק דין בהעדר הגנה נגד הנתבעת.

כתב התביעה הוגש בסדר דין מקוצר ביום 14.3.2018, ובו בקשה לסעד כספי בסך של 69,730 ₪, בצירוף הפרשי הצמדה וריבית מיום הגשת התביעה, וזאת בגין דמי שכירות חודשיים להם זכאית התובעת, מכוח חוזה שכירות שנחתם ביום 10.12.1995, ואשר לא שולמו על פי הנטען.

הנתבעת לא הגיש ה בקשת רשות להתגונן.

התובעת הגיש ה אישור מסירה ולפיו כתב התביעה נמסר לנתבעת ביום 15.4.2018. כן צורף תצהיר מוסר בו נכתב כי כתב התביעה נמסר לנתבעת, אשר חתמה על אישור המסירה.

לאור המתואר לעיל, חלף המועד הקבוע בתקנות סדר הדין האזרחי, התשמ"ד-1984 להגשת בקשת רשות להתגונן מטעם הנתבעת. מאחר שטרם הוגשה בקשת רשות להתגונן מטעם הנתבע ת, ולכתב התביעה צורפו חוזה השכירות מיום 10.12.1995 וכן דוח מצב חשבון של הנתבעת, המהווה "רשומה מוסדית", ומוכיח את התביעה וסכומה, אני נעתר לבקשה למתן פסק דין בהעדר הגנה.

לפיכך, התביעה כנגד הנתבעת מתקבלת. הנתבע ת תשלם לתובע ת סכום של 69,730 ₪ . סכום זה ישולם בתוך 30 יום מיום המצאת פסק הדין לידי הנתבעת וישא הפרשי הצמדה וריבית כחוק מיום הגשת כתב התביעה ועד ליום התשלום בפועל.

בנוסף, תשלם הנתבע ת לתובעת הוצאות ו שכ"ט עו"ד בסכום כולל של 3,000 ₪. סכום זה ישולם בתוך 30 יום מיום המצאת פסק הדין לנתבע ת, וישא הפרשי הצמדה וריבית כחוק בחלוף מועד זה ועד למועד התשלום בפועל.

זכות ערעור כחוק.

ניתן היום, י"ב תמוז תשע"ח, 25 יוני 2018, בהעדר הצדדים.

יהודה ליבליין, שופט


מעורבים
תובע: ע"י ב"כ עו"ד ג' דנן
נתבע: כנרת אלפסי
שופט :
עורכי דין: