ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין סימה מרום נגד אלכסנדר אורליאנסקי :

בפני כבוד הרשם הבכיר צוריאל לרנר

תובעת

סימה מרום

נגד

נתבעים
1.אלכסנדר אורליאנסקי
2.ש. שלמה רכב בע"מ

פסק דין

בפני תביעה כספית, על סך של 20,221 ₪ (מתוכו 2,000 ₪ נזקים כלליים) , שעניינה נזקים שנגרמו כתוצאה מתאונת דרכים. בתום הדיון שהתקיים בפני, ובנסיבות, הסכימו הצדדים להכרעה על פי סעיף 79א(א) לחוק בתי המשפט, בלא נימוקים, ובהסתמך על כתבי הטענות, העדויות וחומר הראיות שהוגש.

בקליפת אגוז: שני כלי הרכב פנו שמאלה משדרות שבעת הכוכבים לרח' ז'בוטינסקי בהרצליה, בשלב בו היה אתר בניה בצד ימין. רכב התובעת היה משמאל לרכב הנתבעים, ונוצר מגע בין הכנף הימנית-קדמית ברכב התובעת לבין דלת שמאל אחורית ברכב הנתבעים. נהג התובעת טוען שרכב הנתבעים סטה שמאלה לעברו, כנראה בשל הפרעה במדרכה עקב הבניה, ואילו נהג הנתבעים טוען ששמר על נתיבו, וכי ככל הנראה רכב התובעת הוא שסטה לעברו. מספר אינדיקציות מסייעות להפוך את גרסת נהג התובעת למסתברת מעט יותר מאשר רעותה.

לאחר ששמעתי את העדויות, ולאחר שעיינתי במוצגים ובכתבי הטענות, לרבות רכיבי הנזק השונים, הנני קובע שיהיה זה נכון וצודק לחייב את הנתבעים לשלם לתובעת סך כולל של 18,221 ₪, וכן את אגרת התביעה בסך 374 ₪, כשסכומים אלה נושאים הפרשי הצמדה למדד וריבית כדין מיום הגשת התביעה ועד היום; וכן שכ"ט עו"ד בסך 3,198 ₪. כל הסכומים האמורים ישולמו תוך 30 יום מהיום, אחרת יצברו הפרשי הצמדה למדד וריבית כדין מהיום ועד לתשלום בפועל.

ניתן היום, ג' אייר תשע"ח, 18 אפריל 2018, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: סימה מרום
נתבע: אלכסנדר אורליאנסקי
שופט :
עורכי דין: