ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין יעקב ברוך נגד עו"ד סולי ש. וואנו :

לפני כבוד ה שופטת איריס לושי-עבודי

מערער

יעקב ברוך
ע"י ב"כ עו"ד איתי שטאווי

נגד

משיבים

1. עו"ד סולי ש. וואנו
עו"ד גיל עד חריש
עו"ד בנימין דדוש

להלן: "המנהלים המיוחדים"

פסק-דין

הצדדים הסכימו והסמיכו את בית המשפט לפסוק בערעור דנן על פי שיקול דעתו, בהתאם לסעיף 79א לחוק בתי המשפט [נוסח משולב] התשמ"ד-1984, על בסיס כתבי הטענות שהוגשו על-ידי הצדדים.

הצדדים אף הגיעו להסכמות לפיהן תינתן למערער הארכת מועד להגשת תביעת החוב, ומנגד המערער מוותר על כל טענותיו בענין זכותו לאישור הסכומים הנתבעים כנושה מובטח.

עוד הסכימו הצדדים את בית המשפט לפסוק במחלוקת עד לסך של 200,000 ₪ בדין רגיל.

בהחלטתי מיום 28.3.18, הובהר לצדדים כי בהכרעה מסוג זה רשאי בית המשפט לקבל את כל התביעה, או לדחות את כל התביעה, או לקבלה לשיעורין, הכל על פי שיקול דעת בית המשפט, לרבות משיקולי פשרה וצדק, ללא קביעות וללא נימוקים.
לאחר שעיינתי בכל החומר שהוגש על ידי הצדדים לתיק בית המשפט: כתבי הטענות, תצהיר המערער והמסמכים שצורפו לו ובכלל זה תביעת החוב על נספחיה וכן תגובת המנהלים המיוחדים ועמדת כונס הנכסים הרשמי, ולאחר שהבאתי בחשבון טענותיהם של הצדדים וכן את המועדים להגשת תביעות החוב, ושקלתי הדברים אלו מול אלו, ומבלי שיהיה בכך משום קביעת ממצאים או קביעות בעניין מהימנות, אני מקבלת באופן חלקי את תביעת החוב של המערער ומעמידה אותה על סך של 140,000 ₪ בדין רגיל.

אין צו להוצאות.

מאחר ועל-פי הנטען, המערער היה בעבר בהליך פשיטת רגל, המזכירות תעביר העתק מפסק הדין גם לבעל התפקיד שמונה בעניינו של המערער בהליך פשיטת הרגל.

המזכירות תשלח עותק מפסק-הדין לבאי-כוח שני הצדדים ולכנ"ר.

ניתנה היום, כ' ניסן תשע"ח, 05 אפריל 2018, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: יעקב ברוך
נתבע: עו"ד סולי ש. וואנו
שופט :
עורכי דין: