ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין טארק אבדאח נגד מועצה מקומית גן יבנה :

לפני כבוד ה שופטת מיכל נד"ב

המבקש:

טארק אבדאח

נגד

המשיבות:
1.מועצה מקומית גן יבנה
2.מועצה אזורית חבל יבנה
3.עירית לוד
4.עירית טייבה
5.מודיעין-מכבים-רעות
6.מועצה מקומית תל מונד

פסק דין

בעניין שבין המבקש לבין משיבה 5

המבקש ומשיבה 5 הגישו במשותף בקשה מוסכמת להסתלקות המבקש מבקשתו לאישור תובענה ייצוגית בעניינה של משיבה 5 לפי סעיף 16 בחוק תובענות ייצוגיות, התשס"ו-2006 (להלן: "המשיבה", "בקשת ההסתלקות", "בקשת האישור" ו"החוק" בהתאמה).
בבקשת האישור נטען, כי אתר האינטרנט של המשיבה אינו מונגש כנדרש ב חוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות, התשנ"ח-1988 ובתקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמת נגישות לשירות), התשע"ג-2013.
בבקשת ההסתלקות צוין כי לטענת המשיבה, אתר האינטרנט שלה מונגש בהתאם להוראות הדין כבר מיום 18.10.17, כי לא ראתה פנייה מוקדמת וכי ככל שזו נשלחה זו לא הגיעה לידי הגורמים האמונים על הנושא אצל המשיבה. לטענת המבקש, בעת בדיקתו, לא מצא שאתר האינטרנט של המשיבה מונגש ובנוסף מצא ליקויים שעל המשיבה לתקנם. המשיבה הבטיחה כי תבדוק עניינית את הליקויים עליהם הצביע המבקש, וככל שישנם כאלה או אחרים תדאג לתקנם במסגרת המועדים הקצובים לה בדין. בנסיבות אלו, הוסכם כי תוגש הבקשה המוסכמת להסתלקות המבקש מבקשת האישור.
המבקש ובא כוחו תמכו את בקשת ההסתלקות בתצהיר ים מטעם וכן הצהירו שלא קיבלו, במישרין או בעקיפין, טובת הנאה כלשהי, בקשר להסתלקות המבקש מההליכים דנא.
המשיבה הביעה הסכמתה להסתלקות ומוותרת על פסיקת הוצאות.
לאחר שעיינתי בבקשת האישור ולנוכח הצהרת המבקש בתצהירו - אני מאשרת את ההסתלקות. בנסיבות העניין כפי שפורטו לעיל לא ראיתי מקום ליתן הוראות לפי סעיף 16(ד)(1) בחוק.
הבקשה לאישור תובענה ייצוגית נמחקת. תביעתו האישית של המבקש נדחית.
אין צו להוצאות.

ניתן היום, כ"ו שבט תשע"ח, 11 פברואר 2018, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: טארק אבדאח
נתבע: מועצה מקומית גן יבנה
שופט :
עורכי דין: