ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין נתן ריבר נגד סמארט לוג'יק בע"מ :

לפני:

כבוד הרשמת מרב חבקין

התובע
נתן ריבר

-
הנתבעת
סמארט לוג'יק בע"מ

פסק דין

התובע הגיש תביעה כנגד הנתבעת.
הנתבעת בכתב הגנה שהגישה כפרה בתביעה ואף טענה כי שולמו לתובע כספים רבים ביתר.
ביום 16/10/17 התקיים דיון במעמד שני הצדדים ומשלא היה ניתן להגיע להסכמות נקבע דיון הוכחות.
טרם דיון הוכחות הודיע התובע, כי הוא מבקש למחוק הליך זה .
דיון שנקבע לצורך הליך הוכחות בוטל.
הנתבעת נדרשה להגיש הודעה, האם היא מסכימה למחיקת ההליך ללא צו להוצאות.
הנתבעת הודיעה כי נגרמו לה הוצאות במסגרת הגשת הגנתה לרבות תשלום לרואה חשבון והיא מבקשת לדחות את התביעה ולפסוק הוצאות בהתאם לשיקול דעת בית הדין.
ולהכרעתי:
היות שהתובע ביקש מחיקת הליך זה ושעה שאין מדובר במקרה בו על פי התקנות ניתן לדחות את ההליך, אני מורה על מחיקתו בהתאם לבקשת התובע.
אשר להוצאות – יש להתחשב בכך שהבקשה הוגשה בשלב מוקדם באופן יחסי ולאחר דיון אחד שהתקיים. אין מדובר בבקשה למחיקת התביעה לאחר שהתקיים הליך הוכחות , אלא בקשה למחיקה שהוגשה לאחר דיון מוקדם. זכויות הצדדים טרם התבררו לגופן ולאחר שהתובע שקל את המשך ההליך הוא הגיש את בקשתו למחיקה המהווה כלשונו "פשרה" בהליך.
אני ערה להוצאות להם נדרשה הנתבעת עקב ההליך, אולם נוכח האמור לעיל ובהתחשב במיוחד שבמשפט העבודה בכל הנוגע לפסיקת הוצאות, סברתי שנכון יהיה שלא לפסוק הוצאות בשלב זה ולקבוע כי כל צד יישא בהוצאותיו.
עם זאת, יובהר, כי בהתחשב בעובדה שמדובר במחיקת התביעה, אזי ככל שהתובע יגיש כנגד הנתבעת הליך נוסף הקשור בזכויותיו מכוח משפט העבודה עקב תקופת העבודה מושא הליך זה וסיומה, ישלם התובע לנתבעת הוצאותיה בסך 1,500 ₪ בגין הליך זה וזאת בתוך 30 ימים ממועד בו תוגש תובענה נוספת וככל שתוגש.

ניתן היום, כ' שבט תשע"ח, (05 פברואר 2018), בהעדר הצדדים ויישלח אליהם .


מעורבים
תובע: נתן ריבר
נתבע: סמארט לוג'יק בע"מ
שופט :
עורכי דין: