ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין טרז שמואלי נגד המוסד לביטוח לאומי :

28 ינואר 2018
לפני: כבוד השופטת אסנת רובוביץ - ברכש

התובעת:
טרז שמואלי

-
הנתבעת:
המוסד לביטוח לאומי

החלטה

ביום 25.10.17 התקבלה חוות דעתו של המומחה ד"ר ברוסקין. המומחה מתבקש להשיב על השאלות הבאות, וזאת תוך 15 ימים ממועד קבלת ההחלטה:

האם יש במסמך הרפואי מיום 10.2.04 לפיו התובעת טופלה בפיזיותרפיה בשל הכתף, בכדי לשנות את חוות דעתך בשאלת הקשר הסיבתי בין פגימת התובעת בכתף לתנאי עבודתה של התובעת כפי שפורטו בהחלטת בית הדין.
בחוות דעתך צוין כי בבדיקת מיפוי עצמות משנת 2006 אובחנה קליטה מוגברת במפרק S והירך מימין. כמו כן אובחנה קליטה מוגברת ב כתף ימין. הכיצד קבע המומחה כי מתוצאות הבדיקה לא היתה אבחנה על פגיעה בעמ"ש צווארי? אלא בפגיעה בעמ"ש מותני?
האם בעובדה כי התובעת טופלה במרפאת כאב מ-14.4.08 יש בכדי לשנות מחוות דעתך בשאלת הקשר הסיבתי בין תנאי עבודתה לפגימות מהן סובלת התובעת?
האם יש בממצא הרפואי מיום 10.4.08 המעיד על תהליך דלקתי או טראומה ובשל זאת ב-24.2.08 הופנתה התובעת למרפאת כאב, בכדי לשנות את חוות דעתך בשאלת הקשר הסיבתי בין תנאי עבודתה של התובעת לפגימות מהן היא סובלת?
על המומחה לציין מהו תאריך בדיקת מיפוי העצמות משנת 2006 עליה הוא מסתמך בחוות דעתו. ולפרט את הממצאים הקבועים שם לעניין הכתף ועמ"ש של התובעת.

ההחלטה תומצא לצדדים, ולמומחה תומצא ההחלטה הנוכחית בצירוף המסמכים הרפואיים כולל המסמכים הרפואיים שצורפו לבקשת התובעת , יחד עם החלטת המינוי הקודמת.

התיק יובא לעיוני ביום 15.2.18.

ניתנה היום, י"ב שבט תשע"ח, (28 ינואר 2018), בהעדר הצדדים ותישלח אליהם.


מעורבים
תובע: טרז שמואלי
נתבע: המוסד לביטוח לאומי
שופט :
עורכי דין: