ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין אשרף זועבי נגד פדילה זועבי :

בפני כבוד ה שופט דניאל קירס

תובעים

אשרף זועבי

נגד

נתבעים
פדילה זועבי ואח'

החלטה

1. בהמשך להחלטתי מיום 4.12.2017, בכתב התביעה המתוקן שהוגש ביום 28.12.2017 קיימים מספר פגמים:

א. בניגוד לאמור בהודעה המצורפת לכתב התביעה המתוקן הנזכר לעיל , לא הוגש העתק מצו הירושה בענין מעמדה של הנתבעת חמודה כלתום כיורשת היחידה של המנוח חמודה פרג' ז"ל, ובהיעדר צו ירושה כאמור, יש להשאיר כנתבעים את כל יורשיו של המנוח כפי שהופיעו בכתב התביעה מיום 19.9.2017.

ב. בהיעדר אסמכתאות בענין יורשי המנוחה רסמייה זועבי ז"ל , כאמור בהודעה המצורפת לכתב התביעה המתוקן הנזכר, ובהמשך לאמור בסעיף ד' להחלטתי מיום 24.5.2017, אין מקום למחיקת יורשיה הנוספים של המנוחה (זועבי מוחמד וזועבי סאמיה).

ג. יש למחוק מכתב התביעה את השורה שנרשמה בכותרת מתחת לשמו של הנתבע חמודה עבד אלחלים ריזק ממנה עולה כי עורך דין באסל דראושה מייצג אותו , על אף שהוא לא הודיע על ייצוגו בהליך זה (התובע נתבקש לעשות כן כבר במסגרת החלטתי מיום 4.12.2017).

ד. יש למחוק מכתב התביעה את השורה שנרשמה בכותרת מתחת לשמו של הנתבע אוסאמה זועבי ממנה עולה כי עו רך הדין ג'ריס דחדולי מייצג אותו , על אף שהוא לא הודיע על ייצוגו בהליך זה (התובע נתבקש לעשות כן כבר במסגרת החלטתי מיום 4.12.2017).

2. התובע יגיש, בתוך 4 ימים, כתב תביעה מתוקן חדש בהתאם להערות שלעיל.

3. לאחר הגשת כתב התביעה המתוקן החדש כאמור, יינתנו הוראות בענין ההמצאות שיש לבצע נוכח הפגמים בהמצאה שפורטו בהחלטתי מיום 4.12.2017.

4. בענין הערת באת כוח התובע לפיה בפס ק הדין שיינתן , החלקים הרשומים על שמותיהם של אנשים שנפטרו יוותרו על שמם : גם אם כך יהיה ואינני מביע בענין זה דעה בשלב זה, נפטר אינו נושא זכויות וחובות, וחובה כי יצורפו כנתבעים כל בעלי הזכויות בקשר לאדם הרשום כבעלים ואשר נפטר. כלומר, יש לצרף כנתבעים את כל יורשיהם של האנשים שנפטרו .

5. יוער כי ככל שהתובע מעוניין שהתיק יתקדם לפני שתוקפן של התכניות יפוג, עליו לדאוג לקיים את החלטותיי כפי תוכנן במלואן.

6. למעקב המזכירות בענין המועד הנזכר בסעיף 2 לעיל.

ניתנה היום, א' שבט תשע"ח, 17 ינואר 2018, בהעדר הצדדים.

דניאל קֵירֹס, שופט


מעורבים
תובע: אשרף זועבי
נתבע: פדילה זועבי
שופט :
עורכי דין: