ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין משה קליין נגד צליל קליין -קטינה :

בפני: כבוד הרשמת מ' אגמון

המערער: משה קליין

נגד

המשיבים: 1. צליל קליין -קטינה
2. מיתר קליין-קטין
3. ליעד קליין -קטין
4. ליאורה קליין-אימם של שלושת המבקשים

בקשה למחיקת הערעור ללא צו להוצאות

בשם המערער: עו"ד אלכס גרינשטיין

בשם המשיבים: עו"ד ארז קמיניץ

בבית המשפט העליון

החלטה

ביום 20.8.98 הגיש המערער הבקשה שבפני למחיקת הערעור ללא צו להוצאות. בבקשתו מציין המערער, כי החליט לבקש את מחיקת הערעור מאחר שבזמן שעבר מאז הוחל בהליכים הנדונים בערעור זה ועד הלום השתנו נסיבות רבות הרלבנטיות לעניין המזונות, נושא הערעור. מאחר וטרם הוחל דיון כלשהו בערעור וטרם הוגשו כתבי טענות כלשהם, מבקש הוא כי לא יחוייב בהוצאות.

בתגובה לבקשה טוענים המשיבים, כי יש לדחות הערעור ולא למוחקו וכן לחייב את המבקש בהוצאותיו. אין המשיבים מפרטים על מה מבססים טענתם כי יש לדחות הערעור דווקא.

לעניין בקשתם לפסיקת הוצאות טוענים המשיבים, כי החלו להכין עיקרי טיעון מטעמם על-מנת שלא להקלע ללחץ של זמן. לטענת בא כוח המשיבים, הושקעו כבר כעשר שעות עבודה בערעור זה. יתר על כן, נקבע שכר טרחה עבור הייצוג בערעור בגובה אלפי דולרים (כ3,500-$), אשר אותו יאלצו המשיבים לפרוע גם אם ידחה הערעור, ולמצער יגבה מחצית מהסכום.

טענה זו של בא-כוח המשיבים תמוהה היא לנוכח התגובה שהגיש לבית המשפט ביום 17.7.98. בתגובה זו נאמר, כי משרדו של עו"ד זאב אופירי לא הוסמך לטפל בעניינים של המשיבים ואינו משמש כבא כוחם. בהמשך נאמר, כי מבוקש שלא להעביר למשרדו כתבי בי-דין, שכן, כאמור אינו משמש כבא-כוחם.

בנסיבות אלו, בקשת המשיבים לפסיקת הוצאות, אשר לא צורף לתצהיר, אינה ברורה.

לאור האמור לעיל, אני מורה על מחיקת הערעור ללא צו להוצאות.

ניתנה היום, כ' בחשון תשנ"ט (9.11.98).

מיכל אגמון, שופטת

העתק מתאים למקור
שמריהו כהן - מזכיר ראשי
97073400.P04


מעורבים
תובע: משה קליין
נתבע: צליל קליין -קטינה
שופט :
עורכי דין: