ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין יורי נלקנבאום נגד פריגו איי.פי.איי בע"מ :

לפני: כבוד השופטת קרן כהן

התובע:
יורי נלקנבאום
ע"י ב"כ עו"ד יונית גלברג
-
הנתבעת:
פריגו איי.פי.איי בע"מ
ע"י ב"כ עו"ד עידן פפר

החלטה

ביום 15.10.2017 הגישה הנתבעת תצהיר עדות ראשית של מר יוסי גל – סמנכ"ל משא בי אנוש בנתבעת, המשמש נציג ציבור בבית דין זה.

משכך ביום 16.10.2017 התבקשה הנתבעת להודיע אם עדותו של מר יוסי גל חיונית לצורך הוכחת הגנתה או שמא ניתן לקיים את הדיון ללא העדתו.

ביום 25.10.2017 הודיעה הנתבעת כי עדותו של מר יוסי גל חיונית להוכחת הגנתה בשל מעורבותו בהליכי קבלת ההחלטות הקשורות לסיום העסקתו של התובע ובקיאותו בעובדות המקרה.

בנסיבות אלה ובהתאם להנחיות נשיאת בית הדין הארצי כאשר לצד או לעד קשר להליך המתנהל בבית הדין שבו הוא מכהן, לא ניתן לקיים את הדיון בבית דין זה.

הצדדים התבקשו להודיע עד ליום 7.11.2017 באיזה בית דין הם מבקשים שהתביעה תתברר אם תינתן החלטה על העברת הדיון.

ביום 27.10.2017 הודיע התובע שהוא מבקש להעביר את הדיון לבית הדין האזורי לעבודה בירושלים מכיוון ש המרחק לירושלים הוא מרחק סביר יחסית למקום מגוריו של התובע, שהוא אדם מבוגר, המתגורר בתל אביב. התובע הוסיף כי אמנם עבד בסניף בתל אביב ולאחר מכן הועבר בעל כורחו לסניף בבאר שבע, אולם ציין כי ניהול ההליך בבית הדין בבאר שבע יהווה קושי עבורו .

ביום 25.10.2017 הודיעה הנתבעת כי היא מבקשת להעביר את הדיון לבית הדין האזורי לעבודה בבאר שבע מכיוון ש לו הסמכות המקומית לדון בתביעה מכיוון שחלק מעבודת התובע וסיום העסקתו של התובע התבצעה בתחום סמכותו.

בנסיבות אלה יועבר התיק אל כבוד נשיאת בית הדין – השופטת אפרת לקסר על מנת שתעבירו לנשיא בית הדין הארצי לעבודה לצורך מתן החלטתו בשאלה היכן יתנהל ההליך.

משהתיק מצוי בשלב שבו טרם החלה שמיעת הראיות, ניתנת הסכמתי להעברת הדיון לבית דין אזורי אחר, והכל כפי שיוחלט על ידי נשיא בית הדין הארצי לעבודה.

ניתנה היום , י"ג חשוון תשע"ח, (02 נובמבר 2017), בהעדר הצדדים ותישלח אליהם.


מעורבים
תובע: יורי נלקנבאום
נתבע: פריגו איי.פי.איי בע"מ
שופט :
עורכי דין: