ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין טירן משומר מיניכל נגד גרינברג צביקה :

12
בפני כבוד ה שופטת רנה הירש

המבקש
(הנתבע)

טירן משומר מיניכל
ע"י עו"ד גל שמעוני

נגד

המשיבים
(התובעים)

 1. גרינברג צביקה
 2. גרינברג משה
 3. גרינברג ישעיהו
 4. אחים גרינברג 2001 (צים) בע"מ

ע"י עו"ד אלון קריטי

החלטה

בפני בקשה למתן צו להשלמת הליכים מקדמיים: ג ילוי ועיון במסמכים ספציפיים ו השלמת מענה לשאלון. לטענת המבקש, המשיבים לא השיבו ו/או לא צרפו מסמכים נדרשים לשאלות 1,6,7, 8,9,11,12 בשאלון.
המשיבים טענו בתגובתם כי דרישות המבקש אינן רלוונטיות למחלוקת נשוא כתב התביעה.
לאחר שעיינתי בטענות הצדדים, אני מחייבת את התובעים להשלים את תשובותיהם/לגלות מסמכים נוספים, כמפורט להלן:

 1. שאלה 1 - המשיבים צרפו לטענתם נסח של רשם החברות. לטעמי, אין בנסח את מלוא המידע, הכולל מידע שלם בנוגע למערכת היחסים בין החברה לבעליה. על כן, אני מחייבת את התובעים למסור לנתבע העתק תקנון החברה.
 2. שאלה 6 – די בתשובה שניתנה על ידי המשיבים ו בנסח הטאבו שצורף לטענת המשיבים לכתב התביעה ולתצהירים. אינני מחייבת את התובעים בהשלמת התשובה או בתוספת לה.
 3. שאלה 7 – לבקשת המשיב לקבל לידיו את תשריט הנכס ואת היתרי הבניה ענו המשיבים כי אין בידם תשריט וכי לא הגישו לרשות המקומית תכניות להיתרי בניה. אין מקום לחייב את התובעים למסור מסמכים שלא קיימים בידיהם.
 4. שאלה 8 - המשיבים יעבירו בהתאם לבקשת המבקש את המספר הכמותי של החנויות המושכרות והלא מושכרות בנכס. אינני מחייבת את התובעים לחשוף את זהות המשכירים ופרטי הסכמי השכירות, שכן מידע זה אינו נדרש לבירור התובענה, ומדובר בפרטים אשר לכאורה מוגנים מכח סעיף 2(9) ל חוק הגנת הפרטיות, התשמ"א-1981.
 5. שאלה 9 – אינני מחייבת במתן תשובה. המידע אודות זהות המשכירים ופרטי הסכמי השכירות הוא לכאורה מידע מוגן, פרטי ואישי, שאינו נדרש לתובענה.
 6. שאלה 11 - המשיבים יעבירו לבקשת המבקש את מועד תחילתה וסופה של תקופת שכירות החנויות בנכס, ללא חשיפת פרטים נוספים כאמור בסעיפים 4 ו-5 לעיל.
 7. שאלה 12 – התובעים ישיבו לשאלה, למה שימש המושכר בשנים 2003-2006. אינני מחייבת את התובעים לחשוף את הסכמי השכירות, כמפורט לעיל.

המשיבים ישלימו את המענה לשאלון ויעבירו את המסמכים המפורטים לעיל, בתוך 15 ימים מהיום.
לנוכח התוצאה המעורבת, אין צו להוצאות.
המזכירות תשלח העתק החלטה זו לב"כ הצדדים .

ניתנה היום, י"א חשוון תשע"ח, 31 אוקטובר 2017, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: טירן משומר מיניכל
נתבע: גרינברג צביקה
שופט :
עורכי דין: