ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין י.פ נגד דניאל אייסמן :

בפני: כבוד השופט אור אדם, סגן הנשיאה

התובע:
י.פ
ע"י ב"כ עו"ד חודוס רן

נגד

הנתבעים:

  1. דניאל אייסמן
  2. קרנית-קרן לפיצוי נפגעי תאונת דרכים

ע"י ב"כ עו"ד ליפא ליאור

החלטה

בהתאם להודעות ב"כ הנתבעים לפיהן לא הגיעו הצדדים להסכמות, בהמשך לדיונים שהתנהלו , אין מנוס מלקדם את התיק לשמיעה ועם זאת, אני שב וקורא לב"כ הצדדים להיפגש ולהידבר, בניסיון להגיע להסכמות, מהותיות או דיוניות, שיחסכו את הצורך בהכרעה שיפוטית שהוצאותיה בצידה ובייחוד בתיק זה שגובה הסכומים אינו מצדיק ניהול הוכחות.
התובע יגיש את כל ראיותי ו בתצהירי עדות ראשית, בד בבד עם תיק מוצגי ם ובו כל המסמכים שבכוונתו להסתמך עליהם, עד יום 1.12.17 עם העתק ישירות לצד שכנגד.
הנתבעים יגישו את כל ראיותי הם בתצהירי עדות ראשית, בד בבד עם תי ק מוצגים ובו כל המסמכים שבכוונתם להסתמך עליהם, עד יום 15.1.18 עם העתק ישירות לצד שכנגד.
התצהירים יהיו קצרים ותמציתיים ולא יכללו עדויות בלתי קבילות, לרבות עניינים משפטיים, עדויות שמיעה ועדויות סברה.
לא תותר עדות שלא הוגשה בתצהיר עדות ראשית, או הגשת מסמך שלא צורף לתיק המוצגים שהוגש כאמור, אלא בכפוף לבקשה מנומקת ומלווה בתצהיר, שתוגש במועד הגשת הראיות של כל צד.
בעל דין המעוניין לחקור בחקריה נגדית את המומחה מטעם בית המשפט, יודיע מיידית למומחה על מועד ההוכחות, ויפקיד בקופת בית המשפט סך של 2,000 ₪ בתוספת מע"מ עד ליום 1.12.17.
לעיוני 2.12.17.
קובע קדם משפט מסכם לפני הוכחות ליום חמישי, ל' שבט תשע"ח, 15.2.18 בשעה 09:00 בבית משפט השלום ב באר שבע (בשל עבודות בינוי בבית משפט השלום בקרית גת).
משריין מועד להוכחות במידת הצורך, ליום חמישי, י"ג ניסן תשע"ח, 29.3.18 בשעה 11:00 לשמיעת הוכחות ולסיכומים. הצדדים ידאגו לזימון עדיהם. הצדדים יהיו ערוכים לחקירות קצרות ותכליתיות ולאחריהן לסיכומים בעל פה.
בעלי הדין יתייצבו לדיונים בעצמם.

ניתנה היום, כ"ה תשרי תשע"ח, 15 אוקטובר 2017, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: י.פ
נתבע: דניאל אייסמן
שופט :
עורכי דין: