ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין מדינת ישראל נגד טטיאנה גל :

בפני כבוד השופטת דרורה בית אור, עמיתה

המאשימה
מדינת ישראל – פמ"ד
ע"י ב"כ עוה"ד רותם יוחנני

נגד

הנאשמת
טטיאנה גל - בעצמה
ע"י ב"כ עוה"ד עינת סנדלר
נוכחים:
מרכזת מתנדבים הגב' שירה מירנבורג
קצינת המבחן הגב' טל אמיר

פרוטוקול

קצינת המבחן:
אנחנו לא נפגשנו עם הנאשמת הרבה זמן לאורך תקופה ארוכה, גם הפגישה האחרונה בסופו של דבר לא התקיימה וישנה הבנה של הצורך ללכת לעבוד אבל אנחנו מאוד מכבים שרפות ונותנים מענה לכל דבר שצץ וחשוב לי להגיד במעמד הדיון גם לנאשמת שיש צורך לקחת חלק אקטיבי הרבה יותר בתכנית השיקום וזה אומר להגיע לשיחות ולהוציא מסמכים שנוכל לסייע בעניין של דיור, לקדם את נושא הרבנות ודברים שזקוקים לטיפול.

ב"כ המאשימה:
קראתי בעצב רב את עדכון שירות המבחן, הם היו עדינים ואני אהיה יותר נחרצת, חוסר שיתוף פעולה בביהמ"ש הקהילתי לא מקובל, אנחנו לא כאן על מנת לסייע בלבד אנחנו בימ"ש טיפולי וחייבים לשתף פעולה עם שירות המבחן, הייתה תקופה ארוכה וקשה והיינו סבלניים בתקופה הזאת ותמכנו בך ולא הקשנו עליך והזמן הזה למרבה המזל הסתיים ואנחנו חשבנו שכשהבעיה הרפואית תפטר את תכנסי חזרה להליך וזה לא קורה, אני אומרת פה שאני אבקש לתת לך הזדמנות אחרונה של שבועיים אחרונים ואבקש לקבוע את הדיון למעקב ליום 25.09.17 ואם לא תהיה תזוזה רצינית ושיתוף פעולה אבקש מביהמ"ש לסיים את ההליך שלך ולטעון לעונש במקרה שלך באופן פתוח שאין ערובה לשום דבר ואם העמדה שלי תתקבל אז כל מה שאת מקבלת היום משירות המבחן לא יהיה יותר ואני חושבת שאת צריכה להתארגן קצת אחרת ולהתחיל לשתף פעולה.

ביהמ"ש:
בגדול מה שאמרה ב"כ המאשימה זה הסיפור. המהות שלנו זה טיפול ופגישות שבועיות עם שירות המבחן והשיחות זה עניין עיקרי ויש דברים שאפשר לטפל בהם במקביל, אי אפשר לבוא לדיונים רק וזה בסדר שאת באה לכולם אבל אי אפשר ששירות מבחן קובע עמך פגישות ואת לא מגיעה, הייתה תקופה ארוכה שלא הגעת לשירות המבחן ועכשיו אני רוצה לשמוע ממך מה קורה ולמה הפגישות מבוטלות, מה שהיה בעבר ברוך ה' נגמר, גם אם יש תופעות לוואי נוספות של כאבי ראש זה לא אמור למנוע את הקשר עם שירות המבחן אין דבר כזה שנבוא שבוע אחר שבוע ויגידו שהפגישות יתבטלו. מכאן ולהבא אנחנו ניתן לך את האפשרות לתקן את זה אבל שיהיה לך ברור שאם זה ימשיך כך נאלץ לבטל ההליך.

הנאשמת:
זה לא ימשיך כך.

קצינת המבחן:
נקבעה פגישה ליום שני הקרוב וטטיאנה צריכה להביא מסמכים שיש בידה.

ביהמ"ש:
חשוב שתגיעי לפגישה ואני רוצה לשמוע בדיון הבא שלא היו ביטולים והכל תקין.

ב"כ הנאשמת:
שוחחתי עם הנאשמת לפני הדיון והסברתי לה את הדברים, המשרד שלי תמיד פתוח לכל בעיה שתהיה אני גם אהיה עם יד על הדופק ואדאג שהכל יסודר.


החלטה
נדחה למעקב ליום 25.09.17 בשעה 10:00.

ניתנה והודעה היום כ' אלול תשע"ז, 11/09/2017 במעמד הנוכחים.

דרורה בית אור , שופטת עמיתה


מעורבים
תובע: מדינת ישראל
נתבע: טטיאנה גל
שופט :
עורכי דין: