ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין עו"ד גיא פיטוסי נגד ג'יליאן פראם פיטוסי :

בפני: כבוד הנשיא א' ברק
כבוד השופט י' אנגלרד
כבוד השופט מ' אילן

העותרים: 1. עו"ד גיא פיטוסי
2. מאירה איוי פיטוסי, קטינה
3. אלי פיטוסי, קטין

נגד

המשיבים: 1. ג'יליאן פראם פיטוסי
2. הרי גולדס
3. ג'דוית גולדס

בקשה לאחר מתן פסק דין

בשם העותרים: עו"ד גיא פיטוסי

בבית המשפט העליון בשבתו כבית משפט גבוה לצדק

החלטה

ביום 27.1.99 נמחקה העתירה דנן על פי הודעת העותרים, לאחר שנרשם כי "נרשמו בפני בית המשפט הודעות העותרים בצרוף החלטות המשיבים".

ביום 18.3.99, לאחר מחיקת העתירה, הוגשה הבקשה שבפנינו על ידי העותר מס' 1 (להלן: העותר). בבקשה זו מתבקש בית המשפט להבהיר, כי כל החלטה שאינה מתיישבת עם הסכמות והודעות הצדדים כפי שנרשמו בפני בית המשפט, מבוטלת ואין לה תוקף. כן מבקש העותר להורות על ביטול החיוב בהוצאות שהוטל עליו במסגרת אותן החלטות.

דין הבקשה להידחות. ראשית, עם מחיקתה באה עתירה זו לסיומה. אם העותר סבור כי קיימת עילה חדשה לפניה לבית המשפט הגבוה לצדק, עליו לפנות באמצעות הגשתה של עתירה חדשה. שנית, וזה העיקר, בקשתו של העותר נוגעת להליכים המתנהלים בפני בית המשפט המחוזי בבאר-שבע, והבקשה היא כי בית משפט זה יורה על שינוי החלטות שניתנו על ידו. בית המשפט הגבוה לצדק אינו המקום לתקיפת ההחלטות השיפוטיות נשוא הבקשה (ראו: בג"ץ 3289/97 אוזנה ציון נ' יו"ר ההוצאה לפועל חיפה ואח' (לא פורסם), בג"ץ 6250/96 רחמים כהן נ' כהן רוחמה ואח' (לא פורסם)). הדרך שבה על העותר היה לנקוט היא על ידי הגשת בקשת רשות ערעור על ההחלטות שמבקש הוא לתקוף.

מטעמים אלה החלטנו לדחות את הבקשה. הבקשה נדחית.

ניתנה היום, ז' באב התשנ"ט (20.7.99).

ט

העתק מתאים למקור
שמריהו כהן - מזכיר ראשי
98082650.A09/דז/


מעורבים
תובע: עו"ד גיא פיטוסי
נתבע: ג'יליאן פראם פיטוסי
שופט :
עורכי דין: