ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין אביטל בל נגד חברה שעל 100 בע"מ :

לפני כבוד הרשמת לובנא תלחמי סוידאן

התובעת:
אביטל בל, ת.ז. XXXXX623

-

הנתבעת:
חב' שעל 100 בע"מ, ח.פ. 514056571

פסק דין

1. במסגרת הדיון שהתקיים בפניי ביום 17/5/17, הודיעו הצדדים כדלקמן:
"בהמלצת בית הדין, אנחנו מסכימים שיינתן בתיק פסק דין לפשרה, לפי סעיף 31(ג) לחוק בית הדין לעבודה, תשכ"ט-1969, ללא נימוקים, בסכום שהוא בין אפס ₪ עד 3,000 ₪.
אנו מבינים שבמסגרת סמכותו של בית הדין בהתאם לסעיף האמור, בית הדין יכול לפסוק כל סכום אשר ייראה בעיניו כצודק, במתווה שהוצע, הכל בהסתמך על כתבי בי-דין שהוגשו בתיק, המסמכים שהוצגו בפני בית הדין והדברים שנאמרו היום.
אנו מבינים שסיכויי ערעור על פסק דין לפשרה הינם קלושים מאשר בערעור על פסק דין הניתן בדרך הרגילה.
עם מתן פסק הדין לא יהיה לצד כלשהו טענות או תביעות כנגד הצד השני או מי מטעמו, בגין תקופת העבודה וסיומה ופסק דינו של בית הדין יהווה סילוק מלא, סופי ומוחלט של כל תביעות התובעת".
להודעה זו של הצדדים ניתן תוקף של החלטה.
2. לפיכך, לאור הסכמת הצדדים כי אפסוק לפשרה ולאחר שעיינתי בכל החומר שבתיק, ובהתאם לסמכותי לפסוק לפשרה לפי סעיף 31(ג) לחוק בית הדין לעבודה, התשכ"ט-1969, הנני מחייבת את הנתבעת לשלם לתובעת סך כולל של 1,000 ₪.
הסכום הנקוב לעיל ישולם לתובעת תוך שלושים ימים מיום קבלת פסק הדין, אחרת יישא הפרשי הצמדה וריבית כחוק, זאת החל מהיום ועד ליום התשלום המלא בפועל.
בנסיבות העניין, אין צו להוצאות.
3. במידה ומי מהצדדים יבקש לערער על פסק דין זה, עליו להגיש בקשת רשות ערעור לבית הדין הארצי לעבודה בירושלים וזאת בתוך 15 יום מיום קבלת פסק הדין.

ניתן היום, כ"א אייר תשע"ז, (17 מאי 2017), בהעדר הצדדים ויישלח אליהם .

לובנא תלחמי סוידאן , רשמת


מעורבים
תובע: אביטל בל
נתבע: חברה שעל 100 בע"מ
שופט :
עורכי דין: