ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין ע"י ב"כ עו"ד סער רשף נגד ע"י ב"כ עו"ד רביד פז :

בפני כבוד ה שופט יהודה ליבליין

התובעת
ע"י ב"כ עו"ד סער רשף

יונתנ'ס פארמס בע"מ

נגד

הנתבעת
ע"י ב"כ עו"ד רביד פז

מפעלי יופ"י אגש"ח בע"מ

החלטה

נוכח סכום התובענה, תידון התובענה בהליך של סדר דין מהיר.
ההליך נקבע לישיבה מקדמית ליום 5/11/2017 בשעה 12:30 . ככל שהזמן יאפשר, יעידו המצהירים על תצהיריהם, והתייצבותם לדיון חובה.
עובר לקביעת מועד לדיון, הצדדים יתאימו את כתבי טענותיהם להליך של סדר דין מהיר בהתאם לתקנות 214ג' ו- 214ח ' לתקנות סדר הדין האזרחי, תשמ"ד – 1984, ככל שטרם עשו כן, כך שכל צד יגיש תוך 20 ימים תצהיר לאימות העובדות שבכתב הטענות ורשימת מסמכים הנוגעים לעניין הנדון.
ככל שהצדדים מבקשים להסתמך על עדויות נוספות שלא צורפו לכתבי הטענות ועל חוות דעת מומחה, הרי שתחול תקנה 214 ט' לתקנות סדר הדין האזרחי, התשמ"ד-1984 ובהתאם:
א. תצהירי עדות ראשית, לרבות חוות דעת מומחה, יוגשו עד ליום 20/7/2017.
ב. לתצהירים יצורפו כל המסמכים עליהם מסתמך המצהיר בתצהירו, באם אין המסמך מצוי ברשות המצהיר, יצוין בתצהיר בידי מי, למיטב ידיעתו, הוא מצוי.
ג. תצהיר או מסמך שלא יוגשו במועד – לא יוגשו אלא ברשות בית המשפט.
ד. ב אי כוח הצדדים ידאגו לזמן את העדים מטעמם מבעוד מועד.
בא כוח, הסבור, כי התיק מורכב ומחייב הליך של ישיבה מקדמית וסיכומים בכתב, יגיש בתוך 10 ימים בקשה מנומקת, בצירוף עמדת הצד שכנגד.
ככל שישמעו ראיות אזי בתום הדיון, יסכמו באי כוח הצדדים בעל פה. כל צד יסכם עד 10 דקות. באי כוח הצדדים יגיעו לדיון עם עיקרי טיעון.
כדי לאפשר לצד שכנגד להיערך לסיכומיו, יקדימו הצדדים ויגישו את רשימת האסמכתאות המשפטיות עליהן הם מתכוונים להסתמך, עד 30 יום קודם למועד הדיון. לצד כל אסמכתא תפורט, בקיצור, ההלכה עליה מתכוון בעל הדין להסתמך.
המזכירות תודיע לצדדים.

ניתנה היום, א' אייר תשע"ז, 27 אפריל 2017, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: ע"י ב"כ עו"ד סער רשף
נתבע: ע"י ב"כ עו"ד רביד פז
שופט :
עורכי דין: