ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין הנה אלסן נגד דין אבוגומעה :

בפני כבוד השופט ג'מיל נאסר, שופט בכיר

המבקשת

הנה אלסן

נגד

המשיבים

  1. דין אבוגומעה
  2. סמירה אבוגומעה
  3. אילנה מזרחי

החלטה

המדובר בבקשה למתן צו למניעת הטרדה מאיימת.

היום הופיעו הצדדים לדיון למעט המשיב מס' 1 (בנה של המשיבה מס' 3), והעלו את טענותיהם בכל הקשור למחלוקת.

הן מהבקשה והן מהדברים שציינה המבקשת בפרוטוקול הדיון של היום (וגם בדברים שמסרה בדיון במעמד הגשת הבקשה) היא טוענת להתנהגות אלימה מצד כל המשיבים, אך ההתרשמות שלי הינה שהסכסוך האמיתי נוגע לזכויות במקרקעין, הקשורות לבעלה של המבקשת שיש לו גם ילדים הן מהמשיבה מס' 2 והן מהמשיבה מס' 3. בעלה של המבקשת שפוט ל – 15 שנות מאסר , והיא טוענת כי יש בידיה מסמכים בכתב המלמדים כי העביר לה את כל זכויותיו בבניין המגורים הקיים בדיר אל אסד.

המשיבות 2 ו – 3 מכחישות את כל טענות המבקשת, הן לעניין התנהגות אלימה מצדן והן לעניין הזכויות במקרקעין שהמבקשת טוענת להן. המשיבות 2+ 3 דוחות מכל וכל כי יש למבקשת זכות כלשהי בבניין המגורים הנ"ל בדיר אל אסד.

לאחר ששקלתי את מכלול הנתונים, אני מחליט לתת צו הדדי האוסר על כל הצדדים לנהוג באלימות מילולית או פיזית אחד כלפי משנהו, או להטריד בכל דרך שהיא אחד את משנהו.

אעיר כי שוכנעתי שהמניע העיקרי מאחורי הגשת הבקשה שבפניי הינו טענות המבקשת לזכויות במקרקעין , ורצונה לקבל הגנה משפטית ביחס לזכויות אלה. טענות המבקשת לרבות הכחשת המשיבות בכל הקשור לזכויות במקרקעין אינן עומדות להכרעה בהליך שבפניי.

אין צו להוצאות.

ניתנה היום, א' אייר תשע"ז, 27 אפריל 2017, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: הנה אלסן
נתבע: דין אבוגומעה
שופט :
עורכי דין: