ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין עופר דגן נגד פ.נ. תעופה בע"מ :

לפני כבוד ה שופט נמרוד אשכול

התובע:
עופר דגן
ע"י ב"כ עו"ד רונן מנור

נגד

הנתבעת:
פ.נ. תעופה בע"מ
ע"י ב"כ עו"ד נתן מינקוביץ

החלטה

1. התובע הגיש תביעה כנגד הנתבעת המבוססת על שתי עילות תביעה:
א. החזר תשלום יתר לדבריו, ששולם על ידו עבור שירותי תעופה – סך של 5,972 ₪.
ב. החזר עלות מנוף על סך 4,052 ₪ (928 אירו).

2. במסגרת הדיון שהתקיים בפניי ביום 7.3.2017, ובשים לב לכתבי הטענות של הצדדים, מתברר כי בין הצדדים מתנהלת תביעה בת"א 32625-06-16 אותה הגיש התובע כנגד הנתבעת בתיק זה ועניינה פיצוי כספ י בגין נזק שנגרם בשל תאונת מטוס, התביעה מתנהלת בפני כבוד השופט אהוד שוורץ. בתביעה זו אף מוזכר התשלום עבור מנוף החילוץ אותו שילם התובע בתיק שלפנינו, תשלום סך של 928 אירו. כמו כן נטען כי התובע בתיק זה הוא צד נכון לתביעה שם , זאת כאשר בפועל שילם תשלום, כך נטען עבור השכרת מטוס.

3. התיק שצוין לעיל קבוע לקדם משפט בפני כבוד השופט אהוד שוורץ לסוף חודש זה.

4. במצב דברים זה, ומאחר וישנו קשר בין התביעה שבפניי ובין התביעה המתנהלת בפני כבוד השופט שוורץ, הגם שאין זהות מוחלטת בין העילות, ועל מנת שלא יתנהל דיון כפול בפני שני טריבונלים שונים על אותו נושא, ותוך שמירת זכויות וטענות הצדדים - הוצע לצדדים בדיון מיום 7.3.2017 כי תיק זה יתנהל אף הוא בפני הש ופט שוורץ.

5. הצדדים הודיעו לבית המשפט ביום 15.3.2017 כי לא הגיעו להסכמה דיונית ביניהם. התובע ציין כי הנתבעת לא הגישה בקשה לאיחוד תיקים, כן ציין כי לעמדתו מבחינה פרקטית אין מקום לאיחוד הדיון.
הנתבעת סוברת כי יש להעביר את התיק להליך של דיון רגיל ובאופן כזה היא תוכל להגיש בקשה לאיחוד הדיונים בשתי התיקים.

6. לאחר שבחנתי טענות הצדדים, את כתבי הטענות ותגובותיהם, ובהתאם לסמכותי על פי סעיף 214 יב' (ב) (3) לתקנות סדר הדין האזרחי תשמ"ד - 1984 אני מורה כי הדיון בתיק זה יועבר למסלול של דיון רגיל.

7. ניתנת בזאת אפשרות לנתבעת להגיש בקשה להעברת דיון בתיק זה בפני כבוד השופט שוורץ בתיק שצוין לעיל. זאת תעשה תוך 10 ימים מהיום.

8. התיק יובא לפניי תוך 14 יום למתן החלטה בדבר המשך הליכים.

ניתנה היום, י"ח אדר תשע"ז, 16 מרץ 2017, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: עופר דגן
נתבע: פ.נ. תעופה בע"מ
שופט :
עורכי דין: