ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין לאון וייס נגד מיקוד ישראל אבטחה שרותים וכח אדם בע"מ :

16 מרץ 2017
לפני: כבוד השופטת דלית גילה

התובע:
לאון וייס, ת.ז. XXXXX411
ע"י ב"כ: עו"ד אריק שלו ואח'
-
הנתבעת:
מיקוד ישראל אבטחה שרותים וכח אדם בע"מ, ח.פ. 511549834
ע"י ב"כ: עו"ד יניב חקימוביץ' ואח'

החלטה

בהמשך להודעת ב"כ התובע, מיום 1.3.17, בדבר המצאת העמ' הראשון של כתב התביעה עם מספר ח.פ. מתוקן - בכל הכבוד, אין די בהודעה כאמור, אלא, היה צריך לוודא שהדברים מופיעים כתיקונם בתיקייה המתאימה ולצערי לא זה המצב, נכון לעכשיו; על ב"כ התובע לפעול, מיידית, להשלמת מטלה זו.

מאחר שהתובעים לא השכילו לסיים הליך זה בהבנה ובהתחשב בכתבי הטענות ובהסכמות בדיון המוקדם, הפלוגתאות להכרעה הן:
האם מגיעים לתובע תשלומים עבור "ימי חג", "דמי הבראה", "פדיון חופשה" והשלמת רכיב "גמל מעסיק" - כנתבע, אם לאו;
נסיבות סיום העבודה, האם הן מזכות את התובע בפיצויי פיטורים, בפיצוי בגין פיטורים שלא כדין עקב הפרת חוק שוויון הזדמנויות בעבודה, כטענתו, ופיצוי בגין עוגמת נפש, אם לאו; ככל שכן - באיזה שיעור.

העדויות הראשיות תוגשנה בתצהירים, בצרוף כל המסמכים שבכוונת הצדדים להסתמך עליהם; לא תותר הצגת מסמך חדש בדיון, אלא, לאחר בקשה מנומקת. המועד לתצהירים מטעם התובע - עד 18.5.17; תצהירים מטעם הנתבעת - עד 19.7.17.

לא הוגשו תצהירי התובע במועד - תישקל מחיקת התובענה או דחייתה עפ"י תקנות 44 ו-45 לתקנות בית הדין לעבודה (סדרי דין) תשנ"ב-1991; לא הוגשו תצהירי הנתבעת במועד - יראה הדבר כאילו אין בדעתה להביא ראיות.

סירב עד לאמת דבריו בתצהיר, או שלא עלה בידי אחד הצדדים לבוא עמו בדברים, על אותו צד להגיש למזכירות ביה"ד - לא יאוחר מתום המועד להגשת תצהיריו - בקשה להזמנת העד למתן עדות בפני ביה"ד במועד הנ"ל. בבקשה האמורה יש לפרט תוכן העדות המבוקשת והסיבות בגינן מבוקש להעיד עדים שלא בתצהיר. על כל צד לדאוג לזימון עדיו לחקירה, בעוד מועד.

באחריות כל צד להמציא ישירות לצד השני עותק מכל מסמך המוגש על ידו - לא יאוחר ממועד ההגשה לבית-הדין. בקשות לשינוי/הארכת מועדים יש להגיש יחד עם עמדת הצד שכנגד.

ישיבת ההוכחות נקבעת ליום 24.12.17, בשעה 09:00; במועד האמור, יהיו הצדדים ערוכים לסיכומים בעל-פה, ככל שהדבר יתאפשר מבחינת בית-הדין.

בית-הדין חוזר וממליץ לבאי-כח הצדדים לנצל את הזמן לשם בחינה משותפת של סיכויי טענותיהם וההתחשבנות, במגמה להגיע להבנה, שתייתר את הצורך בהכרעה שיפוטית מנומקת.

ניתנה היום, 06 מרץ 2017 , (16 מרץ 2017), בהעדר הצדדים ותישלח אליהם.


מעורבים
תובע: לאון וייס
נתבע: מיקוד ישראל אבטחה שרותים וכח אדם בע"מ
שופט :
עורכי דין: