ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין בנימין אהוד רזניק נגד עמל סיעודית בע"מ :

לפני: כבוד השופטת יפה שטיין
התובע:
בנימין אהוד רזניק
ע"י ב"כ: עו"ד יוסף דסקל

-
הנתבעת:
עמל סיעודית בע"מ

ע"י ב"כ: עו"ד נירה ליפשיץ

החלטה

1. התובע מבקש לפנות לרופא תעסוקתי בקופת חולים כללית על מנת לבצע בדיקת כושר עבודה באשר ליכולתו להמשיך ולבצע את העבודה שביצע אצל הנתבעת עובר לפיטוריו.

2. התובע הועסק אצל הנתבעת כמטפל סיעודי בקשישים החל מיום 20.12.2011. עבודתו של התובע הסתיימה בחודש אוקטובר 2015. במסגרת תביעה זו עותר התובע להשבתו לעבודה אצל הנתבעת באוצה מתכונת כפי שעבד עד לסיום העסקתו ובהתאם למגבלותיו. הנתבעת מאידך טוענת כי לנוכח המסמכים הרפואיים שהמציא התובע, הרי שהתובע אינו מסוגל לבצע תפקיד של מטפל סיעודי בקשישים.

3. בנסיבות אלו מבקש התובע לבסס את טענתו לפיה הוא מסוגל לבצע את העבודה באמצעות חוות דעת של רופא תעסוקתי. לטענת התובע, שירותי בריאות כללית מסרבת לאפשר לו לפנות לרופא תעסוקתי מטעם הקופה ובמימונה מאחר והתובע נחשב "לא עובד" אך תאפשר זאת אם יורה על כך בית הדין.

4. לפיכך, ובטרם מתן החלטה בבקשת התובע למתן צו לשירותי בריאות כללית, תגיש שירותי בריאות כללית את עמדתה לעניין בקשתו של התובע לעמוד לבדיקת רופא תעסוקתי מטעמה ובפרט לטענתו לפיה תתאפשר בדיקת כושר עבודה לתובע על ידי רופא תעסוקתי במימון הקופה, ככל שיורה על כך בית הדין.

5. התובע ימציא החלטה זו לשירותי בריאות כללית תוך 7 ימים. שירותי בריאות כללית תגיש תגובתה תוך 14 יום.

ניתנה היום, י"ח אדר תשע"ז, (16 מרץ 2017), בהעדר הצדדים ותישלח אליהם.


מעורבים
תובע: בנימין אהוד רזניק
נתבע: עמל סיעודית בע"מ
שופט :
עורכי דין: