ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין איתא מהנדסים בע"מ נגד מפטגון בע"מ :

לפני כבוד ה שופט רונן אילן

התובעת:

איתא מהנדסים (2000) בע"מ
ע"י ב"כ עו"ד אברהם אוחיון

נגד

הנתבעת:

מפטגון בע"מ
ע"י ב"כ עו"ד אלי שימלביץ

פסק דין

בין התובעת לבין הנתבעת נכרת הסכם ביום 10.11.11, שלפיו התחייבה התובעת לפעול לקידום שילובה של הנתבעת בפרויקט הקמת מתקן התפלת מים שיזמה חברת מקורות, וזאת כנגד עמלה שתש ולם לתובעת.
נוכח מחלוקות שנתגלעו בין הצדדים באשר לקיומו של הסכם זה, הגישה התובעת תביעה זו ובה עתרה לחיוב הנתבעת בתשלום סך של 474,472 ₪ . התביעה הוגשה בסדר דין מקוצר ובעקבות בירורה של בקשת הרשות להגן אותה הגישה הנתבעת, ניתן פסק דין חלקי והנתבעת חויבה בתשלום סך של 64,222 ₪. בירור התביעה נמשך ביחס לטענה לחוב נוסף של הנתבעת בסך של 410,250 ₪.
בדיון שהתקיים בפני הושג בין הצדדים הסדר, כמפורט בפרוטוקול הדיון, על פיו, בין השאר, הסמיכוני הצדדים לפסוק בתובענה ובסכסוך על דרך הפשרה ועל פי שיקול דעתי, ללא הנמקה, בהתאם לסמכות הנתונה לבית המשפט על פי סעיף 79א לחוק בתי המשפט [נוסח משולב], התשמ"ד-1984.
על סמך כל החומר שלפני, תוך שאני נותן משקל להסכמה בין הצדדים, ותוך שאני לוקח בחשבון את טענותיהם ההדדיות של הצדדים, אני פוסק כי על הנתבעת לשלם לתובע ת את הסכום של 226,000 ₪ (כולל מע"מ) , וזאת לסילוק סופי ומוחלט של התביעה נשוא תיק זה.
סכום זה ישולם בתוך 30 יום מיום מסירת פסק הדין שאם לא כן יתווספו לו הפרשי הצמדה וריבית כחוק מיום מתן פסק דין זה ועד לתשלום בפועל.
ניתן היום, כ"ד שבט תשע"ז, 20 פברואר 2017, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: איתא מהנדסים בע"מ
נתבע: מפטגון בע"מ
שופט :
עורכי דין: