ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין מיכל סלומון נגד עדי סאקר :

לפני: כבוד השופטת, ד"ר מיכל אגמון-גונן

המבקשת:

1. מיכל סלומון

נגד

המשיב:
1. עדי סאקר

החלטה

1. בעקבות החלטתי בדיון אני ממנה כמומחה מטעם בית-המשפט בתחום הגסטרואנטרולוגיה את ד"ר איתן ברדן מבית החולים שיבא(להלן: "הרופא המומחה "), טל. 052-666-7161, דואר אלקטרוני: [email protected]

2. הרופא המומחה יקבל לידיו את הפרסום של המשיב, כפי שהוא מופיע בנספח 1 לבקשה לאישור התובענה כייצוגית. המומחה יחווה דעתו הן לגבי חומר הרקע לעניין תפקידי המעי הגס, ומהות הטיפול בחוקן, הן לגבי כל אחד מהתסמינים המנויים בפרסום. הרופא המומחה יחווה דעתו האם הטיפולים המוצעים בחוקן (לבד או בלוויית טיפול תזונתי) , יכולים להשפיע על כל אחד מאותם תסמינים. הרופא המומחה יוכל לחוות דעתו על כל עניין המופיע באותו פרסום.

3. הצדדים יעבירו למומחה את חוות הדעת שהוגשו מטעם כל אחד מהם, והרופא המומחה יוכל ל התייחס גם לחוות הדעת, אם ימצא לנכון.

4. הצדדים יישאו בשכ"ט המומחה בחלקים שווים. ולאחר מכן יקבע, על פי התוצאות, על מי מהצדדים לשאת בתשלום. הרופא המומחה לא יחל בעבודתו אלא לאחר שיסכם עם הצדדים את שכ"ט וזה ישולם או יובטח להנחת דעתו.

5. המומחה יגיש חוות דעת לצדדים ולבית-המשפט לא יאוחר מיום 1.4.17 . הצדדים רשאים לשאול את המומחה שאלות הבהרה בתוך 30 ימים מיום שיקבלו את חוות דעתו.

6. לאחר שיחלוף המועד לשאלות הבהרה, או לאחר שהרופא המומחה ישיב עליהן, יודיעו הצדדים לבית המשפט ויקבע מועד בו יחקרו הרופא המומחה ונותני חוות הדעת מטעם הצדדים.

הצדדים יודיעו כאמור לא יאוחר מיום 1.7.17.

ניתנה היום, כ"ד שבט תשע"ז, 20 פברואר 2017, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: מיכל סלומון
נתבע: עדי סאקר
שופט :
עורכי דין: