ברוכים הבאים לאתר פסיקה - פסקי דין בחינם, להלן פסק הדין עופר יואל נגד פריאל שקדי :

בפני כבוד ה שופטת שאדן נאשף-אבו אחמד

המבקש

עופר יואל

נגד

המשיב

פריאל שקדי(חג'בי)

החלטה

על פי סמכותי שבתקנה 2 לתקנות בתי המשפט (סדרי דין לשחזור תיקים ומסמכים), התשמ"ד–1984 (להלן: "התקנות"), ומשנוכחתי כי תיק בית המשפט הושמד (כך על פי הודעת מזכירות בית המשפט), וכי יש צורך בשחזור תיק ת"ק (שלום עפולה) 1462/03 יואל נ' שקדי (חג'בי), אני נעתרת לבקשת התובע ומצווה בזאת על שחזור התיק הנ"ל.

מדובר בפסק דין שניתן נגד הנתבע ביום 11.3.04 בהעדר הגנה, כאשר נטען כי נפלה טעות סופר בשמות בעלי הדין, הן התובע והן הנתבע.

הצדדים מתבקשים להמציא לתיק האלקטרוני של בית המשפט, והאחד לשני, בתוך 30 יום מיום קבלת החלטה זו, את המסמכים ואת רשימת המסמכים הדרושים לפי תקנה 4 לתקנות (כל כתבי הטענות וכל המסמכים, כולל הכל, שהוגשו בעבר לתיק, וכן כל החלטה או הודעה שניתנו בעבר על ידי בית המשפט בתיק האמור).

תשומת לב הצדדים לחובת צירוף תצהיר כמפורט בתקנה 4.

הצדדים רשאים להגיש בהתאם לתקנה 5 לתקנות, לתיק האלקטרוני של בית המשפט, והאחד לשני, בתוך 30 יום מיום קבלת מסמכי ורשימת הצד שכנגד, השגה בכתב על המסמכים שהגיש הצד שכנגד.

החלטה סופית בדבר שחזור התיק, כאמור בתקנה 6 לתקנות, תינתן רק לאחר שהצדדים יפעלו על פי הוראות החלטתי זו מהיום.

תשומת לב הצדדים להוראות תקנה 7 לתקנות, לפיהן לא תישמע טענה כלפי שלמות התיק המשוחזר או כלפי מסמך שבו, נכונותו או קבילותו, אלא ברשות בית המשפט, שתינתן מטעמים מיוחדים שיירשמו.

המבקש ימסור, בתוך 7 ימים ובמסירה אישית (או בדואר רשום עם אישור מסירה), עותק ממסמכי הבקשה יחד עם החלטתי זו, למשיב.

המזכירות מתבקשת לשלוח החלטתי זו, בדואר רשום, לכל הצדדים בתיק.

ניתנה היום, כ"ג שבט תשע"ז, 19 פברואר 2017, בהעדר הצדדים.


מעורבים
תובע: עופר יואל
נתבע: פריאל שקדי
שופט :
עורכי דין: